banner-note-7
Ak patríte medzi vlastníkov Samsungu Galaxy Note 7, mali by ste byť veľmi opatrní pri vkladaní stylusu S-Pen do smartfónu. Objavujú sa totižto správy o jeho možnom zaseknutí. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Táto nepríjemnosť sa údajne môže prihodiť pri prílišnom zatlačení stylusu, čo následne spôsobí jeho zaseknutie v tele zariadenia. Ak sa vám táto nepríjemná situácia, bohužiaľ, prihodila, záchranu môžu predstavovať opatrné vypáčenie pera pomocou špendlíka alebo ihly. Tento problém je pre fanúšikov Note série veľmi dobre známy a podobný problém sa objavil napríklad aj pri modeli Galaxy Note 5.

Samsung Galaxy Note 7 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy-note-7-oficialne-6

Vtedy pri vložení stylusu nesprávnou stranou taktiež dochádzalo k zaseknutiu. Samsung problém vyriešil prepracovaním slotu pre inteligentné pero. Nutné je však podotknúť, že pri Galaxy Note 7 by k zaseknutiu malo dochádzať len v extrémnych prípadoch. Možné je tiež, že chyba sa týka len určitej výrobnej dávky zariadenia.

TIP: Ak rozbijete displej na Samsungu Galaxy Note 7, kúpte si rovno Xiaomi Mi5

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
50%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]