Aj my v redakcii sme zástancami názoru, že kvalitný gadget dokáže neporovnateľne skvalitniť akúkoľvek prácu. Dennodenne teda využívame zaujímavé zariadenia, o ktoré sme sa rozhodli podeliť aj s tebou.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nižšie tak nájdeš kúsky, ktoré si získali našu priazeň a nesmú chýbať v povinnej výbave redakcii portálu FonTech.sk. Ak by si mal pre nás ešte nejaké zaujímavé tipy na rozšírenie portfólia, pokojne nám ich pošli do komentárov.

Klávesnica 

Vzhľadom k veľkému množstvu denných článkov je našim najvyužívanejším zariadením klávesnica, ktoré sa však rýchlo opotrebúvajú, a tak na ich kvalitu určite nedáme dopustiť. Momentálne je našou top voľbou klávesnica Apple Keyboard vo verzii s numerickým blokom a pripojením skrz klasický USB kábel. Ponúka totiž výborné vlastnosti pri písaní, najmä odozvu od jednotlivých kláves, odolnú hliníkovú konštrukciu a pri produktových foteniach sa jedná o skvelý doplnok na pracovný stôl.

Apple Keyboard môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Myš

Druhým najvyužívanejším zariadením je, samozrejme, myš. V tomto prípade padla nekompromisná voľba na Logitech MX Master, čoby momentálne jednu z najlepších Bluetooth myší na trhu. Ergonómiou ako má závodný špeciál, praktické klávesy či dokonalá softvérová výbava nás doprevádza pri denných úlohách a sme skutočne veľmi spokojní. Aj keď je cena v tomto prípade možno mierne nadsadená, počas niekoľkomesačného používania sme nemali absolútne žiadny problém.

Logitech MX Master môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Reproduktor

Hudba je rovnako nedomysliteľnou súčasťou pri našej práci. Sme skalnými fanúšikmi streamovacej služby Spotify, ktorá hrá vo voľnom čase na malom (na svoj výkon len 2W hrajú výborne), no o to praktickejšom Xiaomi Bluetooth reproduktore, ktorý dopĺňa klasická zostava výkonnejších reproduktorov na hlavnom počítači. Tento malý reproduktor z dielne Xiaomi tak nájde uplatnenie najmä pri večernom oddychu, kedy si vychutnávame skutočne každú voľnú minútu.

Slúchadlá

Po tejto stránke sme opäť zavítali do vôd čínskeho giganta. Xiaomi má v ponuke už nejaký rok špičkové slúchadlá Mi Headphones, ktoré nielenže hrajú na svoju cenu aj adekvátne príkladne, ale sú rovnako ideálnym doplnkom na pracovný stôl či pri fotení nejakého produktu.

Kúpiť Xiaomi Mi Headphones

Inteligentná domácnosť

A dokonca aj táto kategória je vyplnená novinkami z dielne Xiaomi. V tomto prípade padla jasná voľba v prvom rade na inteligentné žiarovky Yeelight, LED pásik so smart funkciami a len niekoľko týždňov využívame aj senzory na dvere či okná, ktoré komunikujú so zariadením Gateway. Viac sa o inteligentnej domácnosti môžeš dozvedieť tu.

Kúpiť smart žiarovky od Xiaomi

Ak by sme však boli úprimní, práve smart žiarovky Yeelight sú perfektným príkladom toho, že za zveľadením domácnosti netreba zachádzať k horibilným čiastkam.

Nenechaj is ujsť
Toto je nádielka najlepších gadgetov s cenou pod 50 €, ktoré by určite nemali chýbať v tvojej tech výbave

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
71%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
14%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]