Jedna z najočakávanejších tohtoročných noviniek od Netflixu prichádza a prichádza vo veľkom štýle. Zaklínač dostal prvý plnohodnotný trailer, ktorý okrem postáv, majestátnych miest a akcie odkrýva aj množstvo príšer.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Čerstvé video napovedá, že 2. séria Zaklínača bude v porovnaní s predchodcom veľkolepejšia, pôsobí aj ucelenejším dojmom. Potvrdzujú sa tak slová showrunnerky Lauren Schmidt, ktorá už dávnejšie avizovala, že pokračovanie epickej fantasy nebude mať toľko časových skokov ako prvá séria.

Pokračovanie bude dejovo priamo nadväzovať na koniec prvej série, kedy sa Geralt stretne so Ciri. Mladú princeznú vezme do pevnosti Zaklínačov, Kaer Morhen, kde princezná podstúpi výcvik.

Tu Ciri stretne nových Zaklínačov vrátane Geraltovho mentora Vesemira, ktorý má pre hlavnú postavu otcovský charakter. Z traileru je jasné, že nebezpečenstvo si Ciri nájde aj tu a v akcii uvidíme všetkých lovcov monštier.

Dočkali sme sa tiež odhalenia množstva nových príšer vrátane upírov či mocného lešija ukázaného ku koncu videa. Upútavka ďalej naznačuje vojnu medzi Nilfgaardom a Severnými kráľovstvami, do ktorej sa zapletie aj Geralt.

Ďalej tu máme mágiu, veľkolepé mestá i hromadu akcie, nový Zaklínač jednoducho sľubuje presne taký zážitok, aký od Sapkowskeho fantasy očakávame.

Druhá séria Zaklínača na Netflix dorazí 17. decembra, pozostávať bude z 8 epizód. Zaujíma ťa, o čom bude, aké nové postavy v nej uvidíš aj čo má znamenať postava z podobizňou diviaka? Prečítaj si veľký prehľad, v ktorom sa všetkému dôležitému z 2. série Zaklínača venujeme.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú