Internet v posledných dňoch zaplavila mánia s názvom fidget spinner. Jedná sa o pomerne jednoduchý gadget, ktorý je možné kúpiť už za pár dolárov. Niektorí majitelia smartfónov od Apple si však povedali, že si takýto gadget vyrobia zo svojich iPhonov za neporovnateľne vyššie ceny. 

Fidget spinner je aktuálne jedným z najpopulárnejších gadgetov, ktorý si obľúbilo široké publikum. Majitelia tejto novinky si pochvaľujú najmä antistresové účinky a nízky odpor ložiska, vďaka ktorému sa fidget spinner dokáže točiť naozaj rýchlo. Podľa niektorých analytikov môže táto hračka v tomto roku zaplaviť trh a dosiahnuť predaje v hodnote viac ako 455 miliónov eur.

zdroj fotografie: Aliexpress

Zopár youtuberov si ale povedalo, že vytvoria poriadne drahú kópiu toho gadgetu. V ich plánoch využili iPhony, do ktorých neľútostne vyvŕtali diery pre guľôčkové ložisko. Samozrejme, pred týmito srdcervúcimi úpravami bol najprv odstránený hardvér smartfónov vrátane batérie. Tá by totiž pri poškodení vrtákom mohla vybuchnúť. Do premeny iPhonov na fidget spinner sa pustil youtuber z kanálu EverythingApplePro, ale aj Dylan Kowalski.

Nenechaj si ujsť
Novým hitom internetu je gadget s názvom fidget spinner. Čo to vlastne je?

Celý priebeh premeny smartfónov na tento populárny gadget si môžeš pozrieť na priložených videách. Upozorňujeme však, že ani jedno z videí neslúži ako návod. Pokiaľ sa aj ty rozhodneš premeniť svoj iPhone za stovky eur na lacný fidget spinner, tak všetko robíš na vlastnú zodpovednosť.

Svoj vlastný fidget spinner kúpiš tu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom