Nie každý používateľ vyžaduje od notebooku vysoký výkon a oveľa viac sa uspokojí s kompaktnosťou, tichým chodom a dlhou výdržou na betériu. Radia sa tu napríklad ľudia, ktorí sú často na cestách a tí, ktorí ho využívajú na kancelárske účely.

Najlacnejší notebook so 6 GB RAM na trhu

Presne pre tých je určený tento notebook. Yepo 737A prichádza s moderným dizajnom ultrabookov. Je ľahký, tichý, no stále ponúkne výkon, ktorý vystačí na bežné účely. Jeho rozmery sú 31,5 x 20,8 x 1,6 cm, s hmotnosťou len 1,25 kg. Zaujme takisto cenou, ktorá je najnižšia doteraz. Aj vďaka nášmu kupónu môže byť tvoj už za 166 € (4263 kč).

Kúpiť notebook Yepo 737A so 6 GB RAM len za 166 € (4263 kč) bez DPH
Zľavový kupón len vo FonTech Shope

Nemusíš sa pritom báť ani prípadných ďalších poplatkov, nakoľko pri zvolení dopravy EU Express nebudeš musieť doplácať žiadne poplatky navyše. K notebooku teraz navyše dostaneš balík príslušenstva úplne zadarmo.

Stvorený pre office

Aj keď na prvý pohľad neohúri svojimi parametrami, pre prácu s kancelárskym balíkom, pozeranie filmov, či písanie prác do školy je ako stvorený. Základ tvorí štvorjadrový procesor Intel Celeron N3450 s taktom jadier 1,1 GHz (Turbo Boost 2,2 GHz) a 6 GB DDR3L pamäť RAM. Spotreba procesoru je len 4 – 6W, takže je zaručený tichý chod po celý čas. Vnútorná pamäť má veľkosť 64 GB a je typu EMMC. Tú je možné rozšíriť pomocou SD kariet do veľkosti 120 GB, prípadne využiť dostupný M.2. SATA slot pre rýchly SSD disk (so šírkou 42 mm).

Displej ponúka veľkosť 13,3 palca a FullHD rozlíšenie. Dobré pozorovacie uhly sú dosiahnuté technológiou IPS. Čo sa konektivity týka, pre používateľa je k dispozícii 2x USB 3.0 Host, mini HDMI port, slot pre TF karty, jack DC, 3,5 mm jack, Bluetooth 4.0 a WiFi 802.11 b/g/n.

S notebookom prichádza predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home Edition v anglickom jazyku. Po pripojení na internet je však možné dodatočne stiahnuť aj ďalšie jazyky. Batéria má kapacitu 8000 mAh a ponúka výdrž až 6 hodín. Pre videohovory je k dispozícii 0,3 MPx webkamera. Ak ťa tento notebook zaujal, neváhaj a zamier si to priamo do nášho FonTech Shopu. Počet kupónov je totižto obmedzený a musíš byť rýchly.

Kupón je možné aktivovať v košíku:

 

Zobraziť celú galériu (4)
Screenshot / Gearbest

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom