Xiaomi zverejnilo nové teasery k MIUI 8

banner-mi5

To, že 10. mája bude predstavená nová verzia populárnej nadstavby MIUI spolu s novým smartfónom Mi Max, vám už určite nemusíme pripomínať. Únikov o týchto novinkách bolo už viac než dosť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

MIUI 7 oproti predošlej verzii, okrem veľmi mierne pozmeneného vzhľadu a zopár vylepšení nepriniesla nič nové, a posledná veľká zmena nastala medzi verziami 5 a 6. Podobnú „revolúciu“ uvidíme už o pár dní, keďže nová verzia by so sebou mala priniesť ako nový vzhľad, tak aj nové funkcie. MIUI komunita už dávnejšie priniesla video, v ktorom demonštruje nový vzhľad notifikačnej lišty. Odvtedy pribudol aj pohľad na vynovenú aplikáciu telefónu a poznámok.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Aplikácia Telefón

miui 8 Phone App

miui 8 phone app giff miui 8 phone app giff2

Aplikácia Poznámky

miui 8 NOTES APP PREVIEW

Notifikačná lišta

miui-8

Na oficiálnej stránke MIUI komunity sa pred pár hodinami objavili ďalšie teasery, ktoré síce nič jednoznačné neukazujú, no práve nimi chce Xiaomi používateľov donútiť hádať, čo chce týmito teasermi povedať.

Čo si o nich myslíte vy? Páči sa vám pripravovaný vzhľad?

Zdroj: en.miui.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.