Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Xiaomi snaží pomôcť aj menším čínskym výrobcom gadgetov. Práve im totižto podáva pomocnú ruku pri predaji produktov, ktoré ponúka cez vlastnú a mierne upravenú formu crowdfundingu. Najnovšie sa takto spojila so spoločnosťou Weloop, ktorá sa posnaží zabodovať so svojim novým fitness trackerom.

Ten je funkcionalitou nápadne podobný náramku, ktorý nám minulý rok predstavila spoločnosť Xiaomi. Viaceré zdroje boli dokonca presvedčené o tom, že sa jedná o nový Mi Band 3, no neskôr sa ukázalo, že tomu tak nie je. To však ani zďaleka neznamená, že tento náramok nemôže Mi Band 2-ku predčiť, či už vo výbave, alebo nižšej predajnej cene. Na vrchnej strane sa nachádza displej, ktorý slúži, ako inak, na zobrazenie základných údajov o počte prejdených krokov, spálených kalóriách či aktuálnom čase.

zdroj fotografie: Weibo

Okrem iného však dokáže v reálnom čase zobrazovať aj hodnotu tepovej frekvencie alebo zostávajúcu výdrž batérie. Tá zvládne tento fitness tracker napájať podľa údajov výrobcu nepretržite až po dobu 30 dní. Ak by sa tieto odvážne tvrdenia naplnili, minimálne vo výdrži by spomínaný Mi Band 2 skutočne našiel svojho rovnocenného súpera. Novinka od Weloop má tiež skutočne úsmevný poster. Je na ňom totiž vyobrazená ako prsteň, ktorý dokáže majiteľa v prípade núdze teleportovať na bezpečné miesto.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2

Okrem toho, že sa jedná o vydarený odkaz na Pána prsteňov, sa však môže tento poster pokojne zakladať na pravde. Náramok by pokojne mohol v sebe skrývať akési SOS tlačidlo určené na privolanie pomoci v prípade nebezpečenstva. Zatiaľ sa ale jedná len o domnienky, nakoľko oficiálne bude celý náramok spolu so všetkými jeho funkciami odhalený 27. apríla. Dovtedy si tak budeme musieť nechať zájsť chuť nielen na informácie o jeho výbave, ale aj predajnej cene.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom