Teraz čítate
Máš problémy so spánkom? Vyriešiť by ich mohol tento vankúš od Xiaomi!

Niekedy sa naozaj čudujeme, s akými všetkými produktami prichádza na trh technologická spoločnosť Xiaomi. Vidieť sme mohli napríklad inteligentnú termosku, vlastné písacie pero či dáždnik. „Čínsky Apple“ chce však svojím fanúšikom dopriať aj kvalitný spánok.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Skalní fanúšikovia rýchlorastúceho čínskeho technologického startupu Xiaomi už určite o vankúši tejto spoločnosti počuli. Ak medzi nich nepatríš, veľmi radi ti ho teraz predstavíme. Dokonca vieme, kde a za koľko si tento vankúš môžeš kúpiť aj ty. Do ponuky ho zaradil e-shop Gearbest.com za skvelú cenu.

Xiaomi vankúšzdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi vankúš za skvelých 44 €
Zľavový kupón TWITTER

Vankúš v podaní čínskeho tech giganta nesie názov Xiaomi 8H Z1 a jeho základom je prírodný latex so šesťhranným vzorom. Použitý priedušný materiál sa ľahko a rýchlo prispôsobí tvaru tvojej hlavy a krku, vďaka čomu bude tvoj spánok ešte hlbší a kvalitnejší. Práve vysoká pružnosť a mäkkosť vankúša prispeje k zlepšeniu kvality tvojho spánku. K všetkým týmto vlastnostiam sa pridáva aj antialergickosť, čo znamená, že sa nemusíš báť o zachytávanie baktérií či roztočov. Rozmery vankúša od Xiaomi sú 60.00 x 40.00 x 13.00 cm, takže o pohodlie núdza určite nebude.

Xiaomi vankúšzdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi 8H Z1 vankúš si môžeš zakúpiť za skvelých 44 € v e-shope Gearbest.com. Vložením kupónu TWITTER do objednávkového formulára sa aktivuje aj vítaná zľava. Poštovné za tento vankúš ťa vyjde necelé 4 € a finálna cena tak bude 48 €.


zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi vankúšzdroj fotografie: Xiaomi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
14%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
 • lobusko

  dosť drahé na čínsky vankúš :)

  • Jiří Mrázek

   Pořád lepší než cena brýlí proti UV a modrému světlu které tady propagovali za jak bombastickou cenu jsou a oni vyjdou na 30€

 • Ivan
  • Steve

   Výplň: 100% kačacie perie cize neni antialergicky urcite sa teda “oplati” kupit ten xiaomi.
   Len skoda ze za taku cenu to zozeniem 2-3 take antialergicke vankuse :)