banner-redmi-pro
Snáď nikto by si pár mesiacov dozadu netrúfol povedať, akých šialených produktov sa od spoločnosti Xiaomi dočkáme. Zo skutočne enormného množstva výrobkov predstavených cez crowdfundingovú kampaň tejto čínskej spoločnosti vyznel donedávna najbizarnejšie inteligentný dáždnik. Ten však s veľkým náskokom predháňa dvojica dnes odhalených produktov, ktorými sú multifunkčný vankúš a uterák.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Čínsky gigant predstavením najnovšej dvojice produktov opäť prekvapuje celý technologický svet. Jedná sa o produkty, ktoré svojim zameraním mieria do oblasti týmto čínskym výrobcom neprebádanej. Spoločnosť sa to však rozhodla zmeniť a prvé výrobky so zameraním na krásu a relax sú na svete. Prvým z nich je multifunkčný vankúš s názvom 8H U1. Jedná sa o relaxačnú pomôcku vhodnú do práce, na cesty, ale aj na bežný odpočinok vo voľnom čase. 8H U1 je vlastne vankúš valcového tvaru s dĺžkou 64 cm a priemerom 16,5 cm. Jeho jedinečný tvar podopiera krčnú chrbticu na potrebných miestach a dokáže tak uľaviť z neželanej bolesti. Vankúš je navyše možné jednoducho pripnúť, aby vám náhodou počas relaxácie neskĺzol z krku dole.

Xiaomi Redmi 3S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

img-3

Krk však nepredstavuje jedinú partiu tela, kam je možné multifunkčný vankúš umiestniť. Relaxáciu môžte bez väčších problémov dopriať aj svojim rukám, nohám, ale aj pásu. Príjemný mäkký materiál sa prispôsobí hocakej partii tela a je teda len a len na vás, ako ho využijete. Bavlna prvotriednej kvality chráni vankúš z vonkajšej strany a pritom ponúka príjemný pocit na dotyk. 8H U1 je tiež antialergický a antibakteriálny, no problém mu nerobí ani odpudzovanie zápachov. Životnosť vankúšov je 2 roky, počas ktorých zaručia pohodlnú oporu v sivej a béžovej farbe. Cena bude predstavovať 11 €.

TIP: Xiaomi predstavilo ultraľahkú bundu s názvom 90 Minutes

img-6

Tu však obľúbený výrobca ani zďaleka nekončí a dnes sme sa tak dočkali ešte jedného nepravdepodobnejšieho produktu. Tým je uterák s názvom AWAT. Ten je rovnako vyrobený z kvalitnej bavlny a taktiež je antibakteriálny a antialergický. Ponúka silnú saciu schopnosť, vďaka ktorej dokáže do seba vpiť vodu už za 1,6 sekundy. Rozmery tohto uteráka vyrobeného v Švédsku činia 340 x 760 mm a váha predstavuje 130 gramov. Uterák AWAT sa bude predávať vo viacerých farbách za oficiálnu cenu 9 €.

img-1

TIP: Xiaomi Mi Robot Vacuum oficiálne: Robotický vysávač za super cenu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
60%
Chcem to
30%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]