banner-redmi-pro
Spoločnosť Xiaomi sa hrnie už pomaly do všetkého. Nie je teda veľkým prekvapením, že sme sa dnes dočkali oficiálneho predstavenia novej zimnej bundy, ktorá nesie logo tohto technologického giganta. Ultraľahká bunda nesie názov 90 Minutes a je vhodná pre dámy a rovnako aj pre pánov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Predstavenie prebehlo skrz crowdfungingovú platformu spoločnosti Xiaomi. Tak, ako sme zvyknutí, aj v tomto prípade Xiaomi nebude stáť za samotnou výrobou nového produktu. Ten bude vyrábať spoločnosť s názvom 90 Points, čím sa nám objasnil aj nevídaný názov samotnej bundy. 3D strih tohto kusu odevu ponúka ochranu pred vetrom a rovnako aj pred dažďom, keďže je špeciálne ošetrený na odvádzanie vodných čiastočiek. Vnútorná výstelka chráni pred chladom a naopak udržuje teplo vo vnútri bundy. Tá je navyše poriadne ľahká a ľahko skladovateľná, čo z nej robí priam ideálneho spoločníka na cestovanie, či vykonávanie outdoorových aktivít.

img (1)

Pri výrobe bundy 90 Minutes sa dbalo na použitie kvalitných materiálov a dodržiavanie noriem, čím sa spoločnosť snažila docieliť čo najlepšiu zhodu s požiadavkami zákazníkov. Narozdiel od iných zimných búnd je táto aj poriadne tenká, čo však neovplyvňuje jej schopnosť zadržať teplo. Vonkajší poťah vyrobený z tkaniny DuPont Teflon je vyrobený novým, šetrnejším výrobným procesom s názvom Teflon EcoElite. Okrem toho bunda ponúka aj výnimočné riešenie zipsov, ktoré nesú názov YKK. Na pohyblivej časti zipsu sa totižto nachádza dvojica drážok, ktoré slúžia na prichytenie slúchadiel.

img (2)

Bunda je dostupná v rôznych veľkostiach a mnohých farebných vyhotoveniach. Pánov, ktorý sa zmestia do konfekčných veľkostí od S po XXL poteší vojenská zelená, čierna, svetlá sivá a tmavá modrá. Nežnejšie pohlavie má k dispozícií veľkosti od S po XL v čiernej farbe, svetlo sivej a ružovej. Obyvateľom Číny máme možnosť opäť niečo závidieť, keďže si bundu 90 Minutes môžu predobjednať už dnes za cenu 30 €. Prvá expedícia je plánovaná na 18. október.

img (7)

TIP: Xiaomi Mi Robot Vacuum oficiálne: Robotický vysávač s inteligentnými funkciami za super cenu

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
3%
Páči sa mi to
15%
Chcem to
74%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
6%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]