Akýmsi novým trendom pre výrobcov sa stalo odstraňovanie 3,5 mm jacku pre slúchadlá a nahradzujú ho univerzálnejším USB Type-C konektorom. Pre niekoho vítaný krok, pre iného zas dôvod prejsť ku konkurencii. 

Po predstavení Mi6-ky, ktorá prišla takisto bez 3,5 mm audio jacku, bolo len otázkou času, kedy spoločnosť predstaví slúchadlá práve s USB Type-C koncovkou. Slúchadlá sú už na trhu a teraz si ich môžeš zakúpiť aj ty, a to dokonca v zľave. Ako je to u Xiaomi známe, aj tieto slúchadlá prichádzajú s výborným spracovaním a kvalitou. Dizajn pochádza od známeho španielskeho hudobníka a zvukového inžiniera Luca Bignardi. Vyrobené sú zo zliatiny titánu, pričom káble sú pokryté nylonom, aby sa ti slúchadlá nikdy nezamotali.

Xiaomizdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi USB Type-C slúchadlá za 48 €
Kupón Type-CS

Cena je v prípade týchto slúchadiel trochu vyššia, ako sme u Xiaomi zvyknutí, no odpovedá tomu aj výsledná kvalita zvuku. Ako iste vieš, cez USB Type-C sa prenáša zvuk v bezstratovej kvalite, čomu musia výrobcovia uspôsobiť aj slúchadlá. Hudobná novinka od čínskeho giganta ťa vyjde po zadaní kupónu Type-CS na 48 €, pričom doprava je úplne zadarmo. Vzhľadom na kvalitu tak ide o perfektnú cenu. Slúchadlá bez problémov fungujú so smartfónmi Xiaomi Mi5, Mi5S, Mi5S Plus, Mi6, Mi MIX, Mi Note 2, Mi4C a Mi4S.

zdroj fotografií: Xiaomi

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom