Nachádzame sa v období, kedy väčšinu z nás trápia mrazy, no niektorí si ich radi spríjemnia posedením pri horúcej káve alebo čaji. Ak ani tebe nie je ľahostajné tvoje „prežitie“ v tomto chladnom počasí, kvalitná termoska môže byť skvelým spríjemnením pobytu nielen vonku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Jednu takú má aj spoločnosť Xiaomi. Poznať ju budeš pod menom Kiss Kiss Fish CC Cup a zaujme ťa nielen pekným dizajnom, ale aj funkciami, ktoré bežná termoska neponúka. Termoska od Xiaomi sa vyznačuje nízkou hmotnosťou (320g), minimalistickým dizajnom z nehrdzavejúcej ocele a objemom až 525 ml. Medzi špeciálne vlastnosti, ktoré na bežných termoskách nenájdeš, sa radí displej zobrazujúci teplotu a rôzne nástavce. Vďaka nim si môžeš priamo v termoske pripraviť čaj, ohriať vajce alebo do čaju pridať čerstvé ovocie.


zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Kiss Kiss Fish CC Cup termosku za 49 €

Kvôli tomu, že pre Xiaomi sú najväčšou prioritou čínski zákazníci, príchod výrobkov k nám trvá o niečo dlhšie. Ak si o Xiaomi termosku mal záujem a nemohol si ju nájsť, teraz máš skvelú príležitosť si ju zaobstarať. Cena je oproti bežnej čínskej výrazne vyššia, no treba mať na pamäti, že termosku s takýmito vlastnosťami inde len tak ľahko nezoženieš. Predajca E-Source Factory na AliExpresse ponúka tento užitočný gadget za 49 €, pričom za doručenie zaplatíš ďalších 9 €. Celkovo teda za 58 € získaš štýlovú termosku s tromi špeciálnymi nástavcami a s OLED displejom, ktorý ťa bude informovať o aktuálnej teplote s minimálnou odchýlkou.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.