Čínsky gigant Xiaomi ohlásil svoju účasť na tohtoročnom MWC v Barcelone. Aj prostredníctvom tejto konferencie sa snaží viac presadiť na západnom trhu. A práve toto je správne miesto na predstavenie novej vlajkovej lode, no nie?

Ak sa na samotnú konferenciu chystáš pozrieť, Xiaomi stánok sa bude nachádzať v hale 6 a bude mať označenie 6B30. Spoločnosť je už zaregistrovaná medzi účastníkmi MWC 2018, avšak oficiálne potvrdenie zo strany spoločnosti či sa konferencie naozaj zúčastní ešte nepadlo. I keď si myslíme, že po minulom roku, kedy účasť odvolali, si už takúto udalosť nenechajú ujsť.

xiaomi mi7
Zobraziť celú galériu (0)
Screenshot / Science and Knowledge / YouTube

Mi 7 zamieša karty medzi vlajkovými loďami

Ak sa teda tejto konferencie zúčastnia, čo iné môže byť pre spoločnosť väčšou udalosťou, ako prestavenie Xiaomi Mi7. Tá má vraj svojimi parametrami rozhodne zamiešať karty na poli vlajkových lodí. Podľa doterajších predpokladov príde novinka so 6″ full-body AMOLED displejom, ktorý im dodá spoločnosť Samsung. Novinka bude pravdepodobne disponovať funkciami, ako 3D rozpoznávanie tváre či rýchle bezdrôtové nabíjanie. Poháňaný by mohol byť Snapdragonom 845 spolu so 6 GB operačnej pamäte RAM.

xiaomi mi7
Zobraziť celú galériu (0)
Screenshot / TechConfigurations / YouTube

Prípadná účasť Xiaomi na MWC 2018 by bola ešte o to zaujímavejšia, keďže LG pravdepodobne svoju novú vlajkovú loď na tejto konferencii nepredstaví a spolu so Samsungom by boli ťahúňmi tohtoročného MWC.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom