Xiaomi do svojho portfólia pre smart domácnosť pridalo ďalší skvelý produkt. Mijia Smart klimatizácia ponúka skvelé funkcie, nízku spotrebu, minimalistický dizajn za fantastickú cenovku.

Mijia smart klimatizácia od Xiaomi sa zaraďuje k ostatným produktom spoločnosti určeným pre smart domácnosť. Do celej koncepcie produktov Xiaomi zapadá nielen pekným minimalistickým dizajnom, ale aj fantastickou cenovkou, ktorá bola stanovená na 2599 juanov, čo je v prepočte 330 €. Do predaja sa táto novinka dostane 27. decembra.

Klimatizácia dosahuje najvyšší štandard úspory elektrickej energie. Chladiaci výkon klimatizácie je 1750 W a kúriť dokáže s výkonom až 4420 W. Vnútorná jednotka spoľahlivo vychladí či vykúri miestnosť o rozlohe 16 až 23 m2.

Hlučnosť vnútornej jednotky dosahuje úroveň 22 až 40 dB v závislosti od nastavenia klimatizácie. Keďže sa jedná o smart produkt, klimatizáciu môžeš ovládať pomocou aplikácie cez smartfón. Tu si tak môžeš nastavovať teplotu, a to až s presnosťou na 0.1 stupňa, rýchlosť fúkania klimatizácie, zapnúť funkciu odvlhčovania interiéru či dokonca meniť jas na LED displeji. Možností je naozaj veľa.

Ako sme už spomínali, dizajn klimatizácie je veľmi jednoduchý, no dokonale zapadá k ostatným Mijia produktom a pôsobí tak moderne a elegantne.  S rozmermi 879 × 293 × 212 mm a váhou 10.5 kg nebude na stene pôsobiť robustne, ako väčšina klimatizačných jednotiek. Spoločnosť za tento produkt dokonca dostala ocenenie Japan G-Mark Gold Award, ktoré sa udeľuje za dizajn produktov.

Vyššie spomínaný LED displej sa nachádza v pravom dolnom rohu klimatizácie a zobrazuje stav aktuálne nastavenej teploty. Vonkajšia jednotka klimatizácie je vyrobená s odolného plastu, ktorý by tiež po čase nemal zažltnúť. Jej rozmery sú 860 × 549 × 331 mm a váha 29 kg. Hlučnosť vonkajšej jednotky tiež nie je veľmi vysoká, dosahuje úroveň iba 52 dB.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP