Xiaomi Redmi Note 4 na prvých fotografiách, ponúkne namiesto Helio X25 Snapdragon 652?

banner-redmi-note-3-pro
So Xiaomi Redmi Note 3, respektíve so Xiaomi Redmi Note 3 Pro je spokojné obrovské množstvo zákazníkov po celom svete. Tieto dva smartfóny doslova predefinovali pojem smartfónu strednej triedy. Je teda logickým krokom, že Xiaomi už naplno pripravuje nástupcu, ktorý by mal byť podľa prvých informácií rovnako nadupanou mašinou.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Zahraničný portál Mobile.it168.com priniesol veľmi reálne fotografie pripravovaného Xiaomi Redmi Note 4. Na snímkach vidíme mierne pozmenenú koncepciu dizajnu, ktorá si však stále zachováva črty predchádzajúcej generácie. Určite zmenou ku hodnotnejšiemu vzhľadu je zmenšenie rámikov okolo displeja. Obnova sa naplno dotkla zadnej časti, ktorá pôsobí úplne odlišným dojmom a jednoliatu kovovú konštrukciu „narúšajú“ až plastové predely antén. Šošovka fotoaparátu bola premiestnená zo stredu do vrchnej časti. Veľmi diskutabilným prvkom je snímač odtlačkov prstov, ktorý nikde nevidíme.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


79575ffdea8d655b

Je teda možné, že Xiaomi využije ultrazvukovú technológiu snímania a skener zabuduje pod kovový kryt. Facelift zaúradoval aj na boku zariadenia a z fotografií vidíme, že hrúbka dosahuje naozaj nízke hodnoty. Prvotné úniky hovorili o použití 10-jadrového procesora MediaTek Helio X25, ktorý mal premiéru len pred niekoľkými dňami v Meizu Pro 6.

Xiaomi a americký Qualcomm to však ťahajú spolu už od začiatku vzniku čínskeho velikána. Nebolo by teda prekvapením, ak by sa v Xiaomi Redmi Note 4 objavil veľmi výkonný Snapdragon 652 spolu s 3 GB RAM a 16 GB internou pamäťou. Očakáva sa aj podpora microSD kariet vďaka hybridnému SIM slotu. Batériu s neznámou kapacitou nabijeme pomocou technológie rýchleho nabíjania Qualcomm Quick Charge 3.0. Ostatné špecifikácie sú zatiaľ veľkou neznámou, no predstavenie verejnosti sa má uskutočniť do konca júla, teda pomerne krátko po predstavení modelu Redmi Note 3. Odhadovaná cena je na úrovni 140 €.

Zdroj: Mobile.it168.com

Pošli nám TIP na článokNovinky