[Dohady] Xiaomi Redmi Note 4 príde s 10-jadrovým MediaTek Helio X25 procesorom

banner-redmi-note-3-pro
Veľmi populárnymi Xiaomi smartfónmi sa v poslednom čase stali modely z rady Redmi Note. Xiaomi krátko po Redmi Note 2 predstavilo celokovový Redmi Note 3, ktorý nastavil latku naozaj vysoko. O pár týždňov neskôr Xiaomi uviedlo ešte nadupanejší Redmi Note 3 Pro udávajúc úplne nový štandard smartfónu strednej triedy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Najčerstvejšie informácie sa týkajú práve nástupcu v súčasnosti veľmi populárnych modelov Xiaomi Redmi Note 3 / Note 3 Pro. Už model Redmi Note 3 Pro priniesol nečakane vysoký výkon v strednej triede smartfónov a zároveň si udržal nízku cenovku. Tým prekonáva aj oveľa drahšie zariadenia niektorých výrobcov, ktorí rovnaký Snapdragon 650 procesor používajú vo svojich vlajkových lodiach. Prichádzajúci Xiaomi Redmi Note 4 by mal pojem výkon pri smartfónoch strednej triedy ešte viac pozdvihnúť.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>mediatek-helio-x25

Oficiálne predstavenie Helio X25 procesora

Podľa čínskych zdrojov bude nový Xiaomi Redmi Note 4 debutovať už v máji a pridá sa do skupiny 10-jadrových smartfónov. Tento však rovnako, ako Meizu Pro 6, prinesie najnovšiu verziu prvého desaťjadrového procesora – MediaTek Helio X25. Hovorí sa tiež o použití už klasického 5,5″ FullHD displeja, prítomný by mal byť aj snímač odtlačkov prstov, 5 MPx predný selfie fotoaparát a nový 16 MPx zadný fotoaparát. Keďže od čias Redmi Note 3 výrobca Xiaomi každý nový model vybavil minimálne celokovovou konštrukciou, Redmi Note 4 by z tohto nového, pre používateľa príjemného „trendu“ nemal vychádzať.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Toto sú zatiaľ všetky informácie, ktoré o novom Xiaomi Redmi Note 4 máme. Tiež upozorňujeme, že žiadna z informácií zatiaľ oficiálne potvrdená nebola a tak ich treba brať s menšou rezervou. Určite nás sledujte aj naďalej, akonáhle sa dozvieme niečo nové, dáme vám o tom vedieť.

Zdroj: Mobile.IT168.com, Weibo

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]