Teraz čítate
Xiaomi Redmi Note 4X bude vylepšenou verziou pôvodného modelu. Očakávať môžeme Snapdragon 653 a 4 GB RAM!

banner-redmi-4
Čínske Xiaomi sa na rok 2017 dôkladne pripravuje, o tom niet pochýb. Ešte pred predstavením samotnej vlajkovej lodi, ktorú očakáva veľká časť technologického sveta, nám má výrobca predstaviť smartfóny z obľúbenej Redmi série.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Začiatok nového roka sa bude pre Xiaomi opäť niesť v znamení nových Redmi smartfónov, ktoré výrobca už pripravuje. Vo svojej podstate však nepôjde o úplne nové modely, ale o aktualizované verzie pôvodných smartfónov štvrtej generácie. Ako sme už informovali, Xiaomi má v pláne predstaviť ďalšie smartfóny so širokou podporou LTE sietí, vrátane B20 pásma. Medzi nimi sa má nachádzať aj nová verzia aktuálneho Xiaomi Redmi Note 4, ktorá podľa najnovších správ ponesie názov Redmi Note 4X.

redmi-note-4x
zdroj fotografie: Weibo

Xiaomi pripravuje viacero zariadení s vysnenou 800 MHz LTE frekvenciou!

Xiaomi Redmi Note 4X bude oproti aktuálnej verzii poháňať procesor z dielní amerického Qualcommu, tak ako sme očakávali. Novou pohonnou jednotkou sa má stať Snapdragon 653, ktorý bude doplnený o slušnú kapacitu operačnej RAM pamäte, až 4 GB. Vnútorné úložisko ponúkne 64 GB priestoru a dostupný má byť aj hybridný SIM slot s možnosťou vloženia microSD karty.

xiaomi-redmi-note-4-recenzia

Xiaomi Redmi Note 4

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 v 64 GB verzii za 163 €

Ostatné vlastnosti nový Redmi Note 4X zrejme zdedí po svojom predchodcovi, takže môžeme očakávať kovové telo s podobným dizajnom, 5,5″ FullHD displej, 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát, MIUI 8 či veľkú 4100 mAh batériu. Cena známa zatiaľ nie je, no očakávame, že sa bude pohybovať na úrovni súčasného Redmi Note 4, ktorý na domácom trhu stojí 1199 juanov, teda 165 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
44%
Páči sa mi to
31%
Chcem to
19%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
  • peterpan

    Tak toto bude bestseller od xiaomi urcite!!! Najmä keď bude mať full LTE..

  • Random

    Cakal som ze Note 4 s SD pride dokonca aj skor … predsa len MTK verzia je v mnohych ohladoch horsia ako Note 3 SD ( alebo u nas pro ). Ale ta rozsirovanie portfolia Xiaomi ma dost negativny vplyv na kvalitu ROM na jednotlive modeli. MIUI uz rozhodnie nie je co bolo v minulosti … co je trochu skoda.