Smartfóny od spoločnosti Xiaomi sú v našich končinách nesmierne obľúbené. Veľmi veľa používateľov vlastní model Redmi Note 4, ktorý doslova trhá predajné rekordy. Najpredávanejší telefón v celej histórii tohto známeho výrobcu si stihol získať srdcia mnohých ľudí a po tejto akcii sa do skupinky jeho vlastníkov môžeš celkom jednoducho pridať aj ty.

Smartfónom v dnešnej ponuke je veľmi úspešný model Xiaomi Redmi Note 4. Tento smartfón si svojím pomerom ceny a výkonu získal srdcia fanúšikov po celom svete. Nechýba mu totiž 5,5-palcový displej s rozlíšením FullHD. Zariadenie je vyrobené z kvalitnej a dobre vyzerajúcej hliníkovej konštrukcie, ktorá vďaka jemnému zaobleniu na zadnej strane príjemne sadne do ruky. V útrobách sa o všetko stará (pre túto cenovú kategóriu skvelý) procesor Snapdragon 625 s ôsmimi jadrami Cortex.

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Model v našej ponuke ponúka aj 3 GB RAM, 32 GB vnútorné úložisko a nadpriemernú 4100 mAh batériu. No a čerešničkou na torte je plná podpora LTE (4G) sietí aj pre Slovensko. Pod zobrazovacím panelom sa nachádza trojica kapacitných tlačidiel, zatiaľ čo nad ním si miesto našiel 5 MPx selfie snímač. Lepšie výsledky pri fotografovaní však podáva fotoaparát na zadnej strane, ktorý ponúka 13 MPx rozlíšenie, clonu f/2.0, PDAF zaostrovanie či dvojtónový LED blesk. Výrobca nezabudol ani na skener odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza priamo pod týmto bleskom.

Doprava bez poplatkov ako čerešnička na torte

Všetky tieto špecifikácie sú pritom zabalené do veľmi lákavej ceny. Momentálne je Xiaomi Redmi Note 4 u nás v 13 % zľave a kúpiš ho tak už za 115 €. Za túto cenu však zostávajú posledné 4 kusy, preto by si sa mal určite poponáhľať. Ešte lepšie to znie pri pohľade na dopravu.

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 4 s plným LTE za 115 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Pri danej ponuke je možné zvoliť známu dopravu EU Express, ktorá ti zaručí dodanie balíka bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Za poštovné potom zaplatíš približne 7 €, čo určite nie je horibilná čiastka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom