banner-redmi-note-4Xiaomi pripravuje nového, vylepšeného nástupcu úspešnej Redmi Note 4-ky, ktorý už prešiel aj známou certifikáciou TENAA. Na internete sa dokonca objavila prvá fotografia, ktorá popisuje podrobnejšie špecifikácie novinky a predošlé špekulácie sa tak zdajú byť naozaj pravdivé.

Prednedávnom na internet unikli informácie o novom Xiaomi Redmi Note 4X, ktorý do výbavy dostane napríklad výkonný procesor Snapdragon 653. S ním bude spolupracovať operačná pamäť RAM o veľkosti až 4 GB a vnútorné úložisko dostane kapacitu 64 GB. Všetky tieto informácie sa teraz potvrdzujú prostredníctvom fotografie priamo zo systému smartfónu, kde sú všetky špecifikácie pekne pokope. Redmi Note 4X má bežať na operačnom systéme Android 6.0.1 Marshmallow, ktorý je doplnený o nadstavbu MIUI 8.

redmi-note_4xzdroj fotografie: Gizmochina

TIP: Xiaomi Redmi Note 4X bude vylepšenou verziou pôvodného modelu. Očakávať môžeme Snapdragon 653 a 4 GB RAM!

Najlepšou správou je však to, že tento model už dostal aj certifikáciu TENAA, a tak môžeme očakávať skoré predstavenie. Certifikácia tiež prezrádza 32 GB verziu smartfónu. Aj napriek tomu, že sa hovorí o použití Snapdragonu 653, možná je aj verzia s procesorom MediaTek Helio X20. Okrem toho by mal zadný fotoaparát disponovať rozlíšením 13 MPx, pod ktorým sa znova umiestnil snímač odtlačkov prstov a zdrojom bude batéria s kapacitou 4000 mAh.

xiaomi-redmi-note-4x-tenaa

TENAA certifikácia pre Xiaomi Redmi Note 4X

zdroj fotografie: Gizmochina

Podľa TENAA sa má Redmi Note 4X podobať na svojho súrodenca. Z uniknutej fotografie vidno aj displej s tenkými rámikmi, ktorý bude mať veľkosť 5,5″ a FullHD rozlíšenie. Nad ním nebude chýbať selfie fotoaparát s rozlíšením 5 MPx. Zatiaľ však nie je isté, či bude novinka niesť starší microUSB konektor, alebo príde s novým USB-C napájacím konektorom. Inováciou bude aj podpora NFC.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP