Xiaomi pripravuje viacero verzií Mi5

banner-mi5Spoločnosť Xiaomi tento týždeň oficiálne vypustila do sveta dve nové verzie aktuálnej vlajkovej lode. Prvým predstaveným modelom je Xiaomi Mi5 Pro v bielej farbe. Farebné spektrum modelu Mi5 dotvára exkluzívna zlatá farba. Podľa najnovších dohadov to vyzerá tak, že Xiaomi s predstavovaním rôznych verzií top modelu ani zďaleka neskončilo.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvé informácie z Číny hovoria o tom, že Xiaomi sa chystá priniesť viacero variant svojej vlajkovej lode. Rozlišovať by sa mali nielen farebným prevedením, ale aj použitými materiálmi. Dohady hovoria dokonca o verzii Xiaomi Mi5, ktorá by mala disponovať duálnym fotoaparátom. Bližšie špecifikácie, dostupnosť, či cena sú zatiaľ neznáme, no môžeme očakávať približne rovnakú výbavu ako má aktuálna Pro verzia.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-recenzia (12)
Ďalšou verziou by malo byť Xiaomi Mi5 s celokovovou konštrukciou. Pred pár dňami sa na internete objavilo video, ktoré pre vlajkovú loď nevyznelo v otázke ohýbania príliš lichotivo, preto môže byť práve toto krok spoločnosti smerom k zlepšeniu odolnosti. Používateľ by tak mal na výber celkovo z troch materiálov. K sklenej a keramickej verzii, by tým pádom pribudla celokovová verzia. Momentálne celú situáciu okolo spoločnosti Xiaomi monitorujeme a ak získame bližšie informácie, budeme vás informovať.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]