Xiaomi pripravuje smartfón za 58 eur

Xiaomi so svojim radom smartfónov Redmi stanovilo novú kategóriu slušne vybavených a zároveň lacných smartfónov strednej triedy. Do tejto kategórie sa postupom času dostalo viac a viac smartfónov. Preto sa Xiaomi opäť snaží konkurencii uskočiť a to s novým nástupcom Redmi, ktorý bude mať cenu len okolo 60 €. Špecifikácie tohto smartfónu by mali byť 4,7-palcový displej, 4-jadrový procesor s jadrami Cortex A8, 1 GB RAM,  grafika Mali T628 a LTE. Dizajnovo by sa mal smartfón podobať na Redmi 1, pričom podobný by mal byť aj jeho výkon.

Xiaomi Redmi 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zatiaľ, bohužiaľ, neboli zverejnené žiadne fotografie a ani úplné špecifikácie nového smartfónu. Rovnako nie je známy žiadny presný dátum predstavenia, takže si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]