Xiaomi pripravuje nový Mi Band a smarthodinky, na trh by mali prísť v druhom kvartáli 2016

banner-mi5
Po obrovskom úspechu smart fitness náramku od Xiaomi, známeho pod menom Mi Band, je logické, že sa spoločnosť pokúsi o ďalšie repete. Po dnešných informáciách je to už viacmenej aj oficiálne potvrdené. Blízky partner Xiaomi odhalil, kam sa bude čínsky drak tento rok v oblasti wearables uberať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi sa do oblasti inteligentných náramkov dostalo prvýkrát minulý rok, kedy vydalo prvý Mi Band. Keďže sa mu veľmi darilo, dostali sme začiatkom novembra aj pokračovanie, Mi Band 1S. Xiaomi smartwatch je však novinka. O plnohodnotných hodinkách boli doteraz zväčša len dohady. Prvá dôležitá vec, ktorú je potrebné o Xiaomi náramkoch povedať, je to, že ich nevyrába samotné Xiaomi, ale partnerská firma Huami. A práve od jej riaditeľa Huanga Wanga sme sa dozvedeli o nových zariadeniach.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi-miband-1S

Xiaomi MiBand 1S

Prvá informácia oznamuje, že nové zariadenia prídu na trh už počas 2. štvrťroka 2016. Hlavným lákadlom náramku bude malý displej. Cena teda pravdepodobne pôjde vyššie, stačí len dúfať, že nie príliš vysoko. Xiaomi Mi Band 1S sa predávajú v e-shope iBuygou.com za skvelých 20 € a porážajú aj trikrát drahšiu konkurenciu. Poslednou zaujímavosťou bude to, že nová verzia už nebude niesť „Mi“ vo svojom názve. Čo sa týka smart hodiniek, Huang Wang potvrdil, že Xiaomi smarthodinky určite budú a taktiež ich uvidíme v 2. štvrťroku 2016. Na informácie bol však o niečo skúpejší. Tak čo? Tešíte sa viac na nový Mi Banda alebo na prvé smart hodinky od Xiaomi?

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]