Xiaomi MiBand 1S oficiálne: Snímač srdcového tepu a lákavá cena

banner-xiaomi-mi4c
Po dlhých špekuláciách a únikoch sme sa konečne dočkali. Xiaomi dnes oficiálne predstavilo novú generáciu fitness náramku, ktorý nesie označenie Xiaomi Mi Band 1S. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po dizajnovej stránke sme sa dočkali iba minimálnych zmien a výrobca sa skôr sústredil na funkčnú stránku. Najviditeľnejšou novinkou je snímač srdcového tepu, ktorý je umiestený na spodku zariadenia. Xiaomi MiBand 1S disponuje 45 mAh batériou, Bluetooth 4.0 a certifikáciou IP67. Kompatibilita je k dispozícii pre smartfóny s Androidom 4.4 a vyšším a aj pre iPhony s iOS 7 a vyšším. Samozrejmosťou je opäť vynikajúco spracovaná aplikácia s množstvom informácií a funkcií.

Xiaomi MiBand môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-miband-1S
Nový Xiaomi MiBand 1S chce byť minimálne tak úspešný ako jeho predchodca, ktorý bol jedným z najpredávanejších fitness náramkov na svete. Čínska cena je neuveriteľných 14 €. Bohužiaľ, pre nás je táto čiastka iba a snom a v prípade záujmu si budeme musieť trochu priplatiť. E-shop iBuygou.com už stihol spustiť predobjednávky, pri ktorých stojí novinka tiež veľmi prijateľných 24 €.

xiaomi miband 1s (2)xiaomi miband 1s xiaomi miband 1sxiaomi miband 1s

Zdroj: MIUI.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]