banner-mi5Xiaomi sa opäť púšťa do ďalšej priemyselnej oblasti. Neznie vám táto veta povedome? Čínsky velikán sa pustil do ďalšej výzvy, ktorou sa stávajú inteligentné hračky. Po uvedení elektrického variča sme si mysleli, že to bude na dlhú dobu jediný výmysel spoločnosti. Opak je však pravdou a máme tu veľké prekvapenie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi dnes v ranných hodinách uverejnilo v spolupráci s firmou Hasbro novú hračku, ktorá imituje slávnych Transformerov. Málokto však vie, že tento celosvetovo úspešný film bol premiérovo odvysielaný už pred 30 rokmi a súčasné filmy sú akousi rekapituláciou tých starších. Animovaná rozprávka Transformers nesie primát v podobe prvého amerického animovaného filmu, ktorý bol kompletne preložený do čínskeho jazyka. Ak vás teda zaujímajú tieto „postavičky“, nový tablet, ktorý sa dokáže transformovať do robotického tela bude skvelou kúpou. Produkt je priamo licencovaný spoločnosťou Hasbro a disponuje 9,7-palcovou uhlopriečkou.

Fanúšikov môže mierne sklamať fakt, že robot je z línie nepriateľských Decepticonov, no zároveň ich poteší cena 169 yuanov, čo je približne 25 €. Čerešničkou na torte je ovládanie robota cez aplikáciu MiHome, ktorá sa stará o všetky smart zariadenia. Jednoduchým kliknutím sa váš tablet môže zmeniť na výborný dizajnový prvok do obývačiek alebo detských izieb.

img

xiaomi-robot-nahlad

 

Zdroj: Gizchina.com, Home.mi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP