Aj tebe sa stalo, že sa tvoj drahý smartfón nešťastnou zhodou okolností zmenil na akvárium pre rybičky alebo obrazovku ozdobila sklenená pavučina? Tieto udalosti môžu skončiť fatálnym poškodením zariadenia.

Rok bez strachu z rozbitia

Xiaomi sa v domovskej Číne už od minulého roka rozhodlo ponúkať na svoj exkluzívny smartfón Mi MIX rozšírené poistenie. Za 249 juanov, v prepočte 31 €,  ponúka poistenie proti poškodeniu displeja, poškodeniu vodou alebo pádom. Poistenie je platné ale len jeden rok. Vzhľadom k cene, ktorá je v súčasnosti 400 €, je to rozhodne prijateľná čiastka. O to viac sa to oplatí v prípade bezrámikového displeja, ktorého nový diel stojí až okolo 100 €.

Dostupné zatiaľ iba v Číne

Okruh zariadení bol teraz rozšírený na ďalšie 2 – Mi MIX 2 a Mi Note 3. Získať tento druh poistenia je v Číne veľmi jednoduché. Stačí zaškrtnúť príslušné tlačidlo pri objednávke z oficiálneho Xiaomi e-shopu alebo aplikácie.

O poistenie je tiež možné požiadať aj pri nákupe v kamenných predajniach. Či sa niekedy dočkáme podobného typu poistenia aj mimo Číny, zatiaľ nie je známe.

Kúpiť bezrámikové Xiaomi Mi Mix za 384 €
Zľavový kupón MIXZDCJ

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom