Aj tebe sa stalo, že sa tvoj drahý smartfón nešťastnou zhodou okolností zmenil na akvárium pre rybičky alebo obrazovku ozdobila sklenená pavučina? Tieto udalosti môžu skončiť fatálnym poškodením zariadenia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Rok bez strachu z rozbitia

Xiaomi sa v domovskej Číne už od minulého roka rozhodlo ponúkať na svoj exkluzívny smartfón Mi MIX rozšírené poistenie. Za 249 juanov, v prepočte 31 €,  ponúka poistenie proti poškodeniu displeja, poškodeniu vodou alebo pádom. Poistenie je platné ale len jeden rok. Vzhľadom k cene, ktorá je v súčasnosti 400 €, je to rozhodne prijateľná čiastka. O to viac sa to oplatí v prípade bezrámikového displeja, ktorého nový diel stojí až okolo 100 €.

Dostupné zatiaľ iba v Číne

Okruh zariadení bol teraz rozšírený na ďalšie 2 – Mi MIX 2 a Mi Note 3. Získať tento druh poistenia je v Číne veľmi jednoduché. Stačí zaškrtnúť príslušné tlačidlo pri objednávke z oficiálneho Xiaomi e-shopu alebo aplikácie.

O poistenie je tiež možné požiadať aj pri nákupe v kamenných predajniach. Či sa niekedy dočkáme podobného typu poistenia aj mimo Číny, zatiaľ nie je známe.

Kúpiť bezrámikové Xiaomi Mi Mix za 384 €
Zľavový kupón MIXZDCJ

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
50%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]