banner-mi-band-2Pomaly neprejde jediný deň bez toho, aby sa nevynorili správy o novom inteligentnom produkte spoločnosti Xiaomi. Správy o smartfónoch však začínajú predháňať čoraz častejšie informácie o všemožných gadgetoch, či výrobkoch určených do domácností. Najnovší únik nie je výnimkou a predvádza ďalší produkt, ktorý dokáže uľahčiť život v dnešnej uponáhľanej dobe.

Týmto produktom má byť robotický vysávač. Podľa najnovších informácií príde novinka s užitočnými funkciami, ktoré umožnia majiteľom naplánovať jeho kompletnú cestu, ako aj čas, v ktorom má začať pracovať. Prístroj bude pravdepodobne obohatený o laserovú funkciu, pomocou ktorej bude zariadenie schopné nájsť aj tie najdrobnejšie nečistoty. Vysávač ďalej príde aj s vlastnou aplikáciou, kde bude možné sledovať jeho celodennú prácu. Aby toho nebolo málo, prístroj sa zrejme dokáže sám vrátiť do dokovacej stanice svojpomocne bez nutnosti ručného prenášania. Screenshot zo spomínanej aplikácie ďalej dokáže upozorniť na stav batérie, veľkosť upratovanej miestnosti, či čas, ktorý je potrebný na dokončenie pracovného úkonu.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Ostatné detaily o tomto prístroji sú stále nejasné, avšak je celkom isté, že robotický vysávač od Xiaomi bude spĺňať tie najvyššie kritériá, aby sa dokázal vyrovnať už tak dobrej konkurencií. Riešenia robotických vysávačov od spoločností iRobot, LG, či Samsung sa teda musia mať na pozore, pretože sa im do hry čoskoro pridá ďalší významný hráč. Výborné spracovanie by sa podľa všetkého malo odraziť aj na koncovej cene, ktorá by mala byť nastavená na približne 400 €.

TIP: Xiaomi oficiálne predstavilo inteligentnú mini práčku s cenou 200 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP