Xiaomi onedlho prinesie nový phablet. Za jeho meno môžete hlasovať aj vy

banner-mi5Včera sa na populárnej čínskej sociálnej sieti Weibo objavili používateľské účty, ako napríklad Xiaomi Max, Xiaomi Big alebo Xiaomi Plus. To indikuje snahu spoločnosti priniesť nový phablet pre všetkých, ktorým sa uhlopriečka vlajkovej lode Xiaomi Mi5 máli. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Čo sa týka mena nového zariadenia, tak v tom nemá jasno ani samotné Xiaomi. Z tohto dôvodu oslovilo svojich fanúšikov, ktorí môžu za budúci názov smartfónu hlasovať na sociálnej sieti. Existujú 4 možné varianty označenia phabletu: Xiaomi Max, Xiaomi Pro, Xiaomi Plus a Xiaomi Big. Vyzerá to tak, že ak spoločnosť staví na hlas ľudu, rozhodujúci súboj sa uskutoční medzi „Big“ a „Max“ verziou, ktoré dosiahli aktuálne 13 000, respektíve 11 000 hlasov. Hlasovať môžete na tomto odkaze.

Xiaomi MiNote 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-phablet-name-max

Zatiaľ nedisponujeme žiadnymi bližšími informáciami, no špekuluje sa o tom, že novinka by mohlo prísť s uhlopriečkou displeja väčšou ako 6-palcov. Vychádzame hlavne z toho, že zatiaľ najväčším Xiaomi smartfónom je Xiaomi Mi Note. Prvotné informácie hovorili o použití Snapdragonu 820, najnovšie však tvrdia, že procesorom sa stane 10-jadrový MediaTek Helio X25.

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokNovinky