Už tento pondelok Xiaomi predstaví nový produkt. Bude to nová powerbanka?

banner-redmi-3s
Xiaomi tento rok valcuje vo veľkom konkurenciu a zasieva svoje nové produkty takmer do každého odvetvia. Len pred pár dňami predstavila spoločnosť dáždnik Luo Qing a okuliare pre virtuálnu realitu Xiaomi Mi VR Play. Xiaomi však ani zďaleka nekončí a už zajtra sa nás pokúsi ohúriť ďalšou prevratnou novinkou.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Je až úctyhodné, ako Xiaomi dokáže ticho mlčať celú dobu a potom predstaviť také nečakané produkty ako naposledy. Nehovoriac o tom, že vyvíjať naraz niekoľko produktov rôznych zameraní dá zabrať ešte viac. Hovorí sa, že limity sú len v našej mysli a Xiaomi je jasným príkladom. Chcete dáždnik, pero, tričko, fľašu na vodu, ethernetový kábel, topánky, alkalické batérie či športové tašky? To všetko už Xiaomi vytvorilo. Príchod nového produktu teraz zvestuje nový teaser na čínskej sociálnej sieti Weibo.

Xiaomi-new-teaser-08-Aug

Na teaseri môžeme vidieť pohľad zhora na 3 power banky od Xiaomi: Xiaomi Power Bank 5000 mAh, Xiaomi Power Bank Pro, Xiaomi Power Bank 20 000 mAh. Otázka znie, čo nám tým chcel autor rendera povedať? Bude sa jednať len o nejakú ďalšiu power banku do rodiny? Možno nejaká extra veľká? Možno power banka určená pre nabíjanie Xiaomi notebookov? Záložný UPS zdroj? Keď sa na render bližšie pozrieme, môžeme vidieť pravdepodobne microUSB kábel vychádzajúci z power baniek. Okrem neho je tam ešte jeden záhadný port. Uprostred rendera je napísané v preklade „stála energia“, čo ešte viac situáciu zamotáva. Už zajtra by sme sa však mali dozvedieť, o čo sa jedná. Zatiaľ sa podeľte s nami o vaše tipy v komentároch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
70%
Chcem to
0%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
10%
Neznášam to
10%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]