S MIJIA, dcérskou firmou spoločnosti Xiaomi, sme sa už niekoľkokrát stretli. Už zabehnutá značka inteligentných pomocníkov do domácnosti priam chŕli nové produkty a teraz prichádza s ďalším – MIJIA teplomerom do domácnosti.

Xiaomi MIJIA teplomer má rozmery 5 x 5 cm, ktorý dokážeš ovládať cez mobil, notebook alebo tablet. Mijia teplomer vďaka zabudovanému senzoru neustále sleduje teplotu a vlhkosť v tvojom byte a dáta ti prehľadne zobrazí na praktickom LCD displeji. Vďaka ikonke batérie si dokážeš jednoducho postrážiť stav batérie. Termostat je napájaný 7-článkovým vymeniteľným akumulátorom, ktorého výdrž výrobca udáva na jeden rok.

Nechýbajú inteligentné funkcie

Vďaka Wi-Fi pripojeniu dokážeš termostat ovládať cez tvoj smartfón či tablet pomocou Mi Home aplikácie. Teplomer je možné cez Bluetooth prepojiť aj s inteligentnou lampou MIJIA Desklamp alebo MIJIA smart home kamerou, ktoré pre teplomer fungujú ako hlavná brána.

Ak teda vlastníš napríklad inteligentný zvlhčovač vzduchu od Xiaomi, dokáže ho automaticky zapnúť v prípade, že vlhkosť vzduchu klesne pod predvolené hodnoty. Taktiež spustí klimatizáciu, ak je vnútri príliš vysoká teplota. Vnútorný senzor ti zabezpečí presnosť merania teploty na 0.1ºC a presnosť merania vlhkosti na 0.1 %. Teplomer môžeš pripevniť napríklad na chladničku vďaka silnému magnetu.

Exkluzívna cena len vo FonTech Shope

Kúpiť inteligentný Xiaomi MIJIA teplomer za 11 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Ďalší skvelý smart home gadget od Xiaomi sa dostal do predaja a kúpiť si ho dokonca môžeme už aj my. MIJIA teplomer nájdeš už v ponuke nášho FonTech Shope, kde sa nachádza aj zľavový kupón. Ten cenu teplomera spustí o skvelých 37 %, vďaka čomu ťa vyjde len na 11 €. Skvelá vecička za takto nízku cenu, čo povieš?

Zľavu uplatníš v košíku nasledovne:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom