Minuloročný model Xiaomi Mi5S priniesol so sebou špičkovú výbavu, v ktorej nechýbal premiérovo ani ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Doteraz sa však hovorilo, že aj pripravované Xiaomi Mi6 bude disponovať týmto inovatívnym snímačom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nedávno sme ťa informovali, že očakávaná novinka z dielne Xiaomi príde na svet s plochým TFT displejom s uhlopriečkou 5,2″ a FullHD rozlíšením. Ten bude náhradou za spomínaný AMOLED displej so zahnutými okrajmi, o ktorom sa spočiatku hovorilo. Podľa posledných správ zo sociálnej sieti Weibo bude Mi6-ke chýbať aj ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý sme mohli v minulom roku vidieť v modeli Mi5S.

zdroj fotografie: IThome

Nenechaj si ujsť
Zahnutý displej v Xiaomi Mi6 neuvidíme

Spoločnosť chce prostredníctvom tohto rozhodnutia podporiť miestneho výrobcu, nakoľko ultrazvukový skener odtlačkov prstov v minulom roku vyrábal americký Qualcomm. K ďalšej výbave bude patriť aj najnovší procesor Snapdragon 835, ktorý dodá smartfónu poriadnu dávku výkonu v každej situácií. Očakáva sa tiež, že tejto vlajkovej lodi sa dočkáme už v marci a na pultoch predajní sa môže objaviť v priebehu apríla.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
29%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
43%
Neznášam to
29%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]