banner-mi5-pro
Už o menej ako týždeň oficiálne uvidíme dlho očakávaný Xiaomi Mi5S, ktorý sa zároveň stane konkurentom pre dnes predstavené LeEco Le Pro 3. Predstavené bolo len pred pár hodinami a vďaka jeho výbave, a cene to nebude mať Xiaomi Mi5S vôbec jednoduché.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Prvým smartfónom z Číny, ktorý poháňa Snapdragon 821, sa dnes stala novinka od LeEco a ďalším by mal byť Xiaomi Mi5S. Tento procesor je momentálne snáď najlepší na trhu, čo dokazuje aj dnes predstavená novinka od mladého výrobcu so skóre 163 594 bodov v benchmarkovej aplikácii AnTuTu. Zhodou okolností, testom dnes prešla aj pripravovaná novinka od Xiaomi a jej skóre je veľmi blízke vlajkovej lodi LeEca.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi5s-antutu

TIP: Xiaomi Mi5S bude mať displej s 3D Touch a NFC pre bezkontaktné platby v službe Mi Pay

Skóre je teda 164 002 bodov, čo je dokonca o trochu viac ako 163 594 bodov u Le Pro 3. Všetko závisí už len od ceny, ktorú Xiaomi nastaví. Výbava Mi5S by mala byť veľmi podobná LeEco Le Pro 3, teda očakávať môžeme Snapdragon 821 a 6 GB RAM pamäte. LeEco pre svoj nový počin nastavilo cenu od 242 € za najnižšiu verziu so 4 GB RAM a 32 GB ROM. Sme teda zvedaví, koľko si bude pýtať Xiaomi za pripravovaný high-end.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
30%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.