banner-mi5-pro
Áno, predstavenie toľko očakávaného high-endu pre druhý polrok od čínskeho giganta, smartfónu Xiaomi Mi5S, je už veľmi blízko. Konferencia v Číne otvorí svoje brány 27. septembra a konečne spoznáme jeden z tých výnimočnejších zariadení, ktorému predpovedajú výbornú budúcnosť. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Naozaj množstvo detailov je zodpovedaných už pred samotným predstavením. Menovite môžeme spomenúť prítomnosť až 6 GB operačnej pamäte RAM a obrovského 256 GB úložiska. Len nedávno sme dostali informácie aj o zakomponovaní 3D Touch displeja, čo znamená, že panel bude disponovať senzormi na rozpoznanie sily stlačenia. Po obvode panela nájdeme pre mnohých lákavú vlastnosť v podobe elegantného 2.5D zahnutia.

Xiaomi Mi5 Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

2ba017b51f57472695263b7edf748e34

TIP: Xiaomi oficiálne spúšťa platobnú službu Mi Pay

Potvrdenia sa dočkala aj podpora NFC, ktoré bude priamo spolupracovať s nedávno predstavenou platobnou službou Mi Pay. Tá, bohužiaľ, funguje len v domovskej Číne. Do tejto novinky sa vkladá skutočne množstvo nádejí a potencionálny zákazníci nebudú tolerovať žiadne nečakané prešľapy alebo kompromisy. I keď Xiaomi je už „ostrieľaný“ výrobca, niet pochýb o tom, že cíti značnú zodpovednosť voči fanúšikom.

Všetky doterajšie články Xiaomi Mi5S

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
30%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]