Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

banner-mi5
Príchodom vlajkovej lode Xiaomi Mi5 sa strhlo nákupné šialenstvo a fanúšikovia po celom svete túžia vlastniť tento kus neskutočného smartfónu. Po veľkej eufórii sú inžinieri spoločnosti opäť nohami pri zemi a pripravujú prvotné plány k novej generácii, ktorá by k nám mohla zavítať skôr, ako by sme mohli očakávať. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Obmena generácií trvala u Xiaomi nezvyčajne dlho a na Mi5-ku sme čakali približne 18 mesiacov, čo je veľmi dlhá doba v smartfónovom priemysle. Dnešné informácie však naznačujú, že nová generácia by mohla zavítať už v auguste a príde pod menom Xiaomi Mi5S. Najväčšou zbraňou má byť zahnutý displej, ktorý navyše ponúkne podporu 3D Touch (citlivosť na tlak). Snímač odtlačkov prstov by mal byť taktiež ukrytý pod displejom, nakoľko využije novú ultrazvukovú technológiu snímania. Na zadnej strane si svoje miesto nájde duálny fotoaparát, ktorý môže zožať úspech už v príchodzej vlajkovej lodi výrobcu Huawei, Huawei P9.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Druhá správa naznačuje nové informácie ohľadom phabletu Xiaomi Mi Note 2, ktorý taktiež príde s ohromnou výbavou. Vpredu by sme mali nájsť 5,7-palcový zahnutý FullHD displej, no zahnutie bude mierne odlišné. Zakrivenie displeja bude len na jednej strane a tento typ displeja sme mohli vidieť u Galaxy Note Edge od Samsungu. Podrobnejšie informácie na nás budú čakať v najbližších týždňoch a mesiacoch a niet pochýb o tom, že Xiaomi má na tento rok obrovské plány.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú