banner-mi5
Jedným z najdiskutovanejších smartfónov súčasného čínskeho trhu je vlajková loď Xiaomi, Xiaomi Mi5. Dôvodov je hneď niekoľko a fanúšikovské tábory sa rozdeľujú na dve časti. Na tých, ktorí tento smartfón milujú a samozrejme sú tu aj takí, ktorí na ňom stále vidia rôzne chyby.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tak či onak, čísla hovoria jasne. Xiaomi zatiaľ zaznamenáva rekordné predaje a svoje nesporné kvality dokázal smartfón aj v našej recenzii, z ktorej si odniesol vysoké hodnotenie 92 %. Xiaomi Mi5 je k dispozícii v troch farebných edíciách – bielej, čiernej a zlatej. Práve pri bielej farbe mnoho používateľov hlási menšiu nespokojnosť s príliš viditeľnými rámikmi okolo displeja, ktoré by mohli byť naozaj o niečo užšie. Detailné fotografie Mi5-ky v bielom prevedení nájdete v spomínanej recenzii. V redakcii sme sa však rozhodli, že vás, našich najvernejších fanúšikov, potešíme bohatou galériou fotografií luxusnej čiernej verzie, ktorá je absolútne bezchybná. Galéria taktiež obsahuje fotoporovnanie s bielym variantom a aj touto formou vám chceme pomôcť pri rozhodovaní sa pred kúpou.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


DSC_0648
xiaomi-mi5-cierna
Oba smartfóny majú zhodne veľké úložisko, teda 64 GB. Ak aj vy čakáte na „Pro“ verziu, podľa najnovších informácií bude dostupná vo väčšom množstve až v polke mája. Dosť bolo však zbytočných rečí a teraz si už vychutnajte najlepší smartfón od Xiaomi doteraz v tých najobľúbenejších farbách.

Kúpiť Xiaomi Mi5 32 GB v čiernej farbe (ušetríte až 13 €)

Kúpiť Xiaomi Mi5 64 GB v čiernej farbe (ušetríte až 18 €)

xiaomi-mi5-cierna

xiaomi-mi5-cierna

Fotografie v článku vytvoril Kristián Hrušovský.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom