[Galéria] Vychutnajte si exkluzívne fotografie nádherného Xiaomi Mi5 v čiernej farbe

Teraz čítate
[Galéria] Vychutnajte si exkluzívne fotografie nádherného Xiaomi Mi5 v čiernej farbe

banner-mi5
Jedným z najdiskutovanejších smartfónov súčasného čínskeho trhu je vlajková loď Xiaomi, Xiaomi Mi5. Dôvodov je hneď niekoľko a fanúšikovské tábory sa rozdeľujú na dve časti. Na tých, ktorí tento smartfón milujú a samozrejme sú tu aj takí, ktorí na ňom stále vidia rôzne chyby.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tak či onak, čísla hovoria jasne. Xiaomi zatiaľ zaznamenáva rekordné predaje a svoje nesporné kvality dokázal smartfón aj v našej recenzii, z ktorej si odniesol vysoké hodnotenie 92 %. Xiaomi Mi5 je k dispozícii v troch farebných edíciách – bielej, čiernej a zlatej. Práve pri bielej farbe mnoho používateľov hlási menšiu nespokojnosť s príliš viditeľnými rámikmi okolo displeja, ktoré by mohli byť naozaj o niečo užšie. Detailné fotografie Mi5-ky v bielom prevedení nájdete v spomínanej recenzii. V redakcii sme sa však rozhodli, že vás, našich najvernejších fanúšikov, potešíme bohatou galériou fotografií luxusnej čiernej verzie, ktorá je absolútne bezchybná. Galéria taktiež obsahuje fotoporovnanie s bielym variantom a aj touto formou vám chceme pomôcť pri rozhodovaní sa pred kúpou.

Xiaomi Mi5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


DSC_0648
xiaomi-mi5-cierna
Oba smartfóny majú zhodne veľké úložisko, teda 64 GB. Ak aj vy čakáte na „Pro“ verziu, podľa najnovších informácií bude dostupná vo väčšom množstve až v polke mája. Dosť bolo však zbytočných rečí a teraz si už vychutnajte najlepší smartfón od Xiaomi doteraz v tých najobľúbenejších farbách.

Kúpiť Xiaomi Mi5 32 GB v čiernej farbe (ušetríte až 13 €)

Kúpiť Xiaomi Mi5 64 GB v čiernej farbe (ušetríte až 18 €)

xiaomi-mi5-cierna

xiaomi-mi5-cierna

Fotografie v článku vytvoril Kristián Hrušovský.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • peterpan

    hmm,takze dalsi casovy posun uvedenia keramickej pro verzie.. krasa.. len tak dalej a nakoniec ani nebude..to jak cakanie na godota.. a co zlate verzie 32/64gb zatial nic? a inak neviem cim to je alebo sa to zda len mne ale displej na tej ciernej verzii akoby siel viac do zlta.. cudne kus (ale mozno je len tak nastaveny jas na nom)

  • Martin Mihali

    Nádherný fónik. :) Vďaka za krásnu galériu. :)

  • Kubo102030

    Zabudli ste spomenúť, že zadná strana čiernej verzie je ako magnet na odtlačky, čiže po pár „chyteniach“ je zadná strana nehorázne zacápaná… Presne preto som si kúpil bielu verziu… Tie rámiky mi vôbec neprekážajú…