banner-mi5
Xiaomi Mi5 je na trhu už od februára, no špecifikáciami a neustále klesajúcou cenou sa jedná o stále viac zaujímavý smartfón. Už bežná cena je veľmi nízka a čínski internetový predajcovia dokážu vďaka svojim výpredajom poskytnúť ešte nižšie ceny.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Základom Mi5 je tenké a ľahké sklenené telo s 3D zahnutím na zadnej strane. V ňom je osadený aj kvalitný 5,15-palcový FullHD IPS displej. Xiaomi Mi5 prišiel ako jeden z prvých s nadpriemerne výkonným procesorom Snapdragon 820. V tejto akcii je dostupná verzia s 3 GB operačnou pamäťou a rýchlym 32 GB úložiskom. Aká je teda aktuálne najnižšia cena? Eshop GearBest.com si pre nás pripravil kupón Mi532GB4G, s ktorým vás Mi5-ka vyjde len na 257 €.

Xiaomi Mi5 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi5-nizka-cena

Kúpiť Xiaomi Mi5 32 GB za 257 €
Kupón Mi532GB4G

Xiaomi Mi5 samozrejme, dokáže vyprodukovať aj kvalitné fotografie vďaka snímaču od Sony s rozlíšením 16 MPx a 4-osovou stabilizáciou obrazu. Pre kvalitné selfie fotky je k dispozícii 4 MPx fotoaparát s veľkosťou pixelov až 2 µm. V nádhernom tele sa skrýva aj 3000 mAh akumulátor s technológiou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0.

xiaomi-mi5-nizka-cena-3

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi5: Prichádza nový kráľ čínskych smartfónov!

Smartfón poteší nejedeného z nás aj podporou DualSIM, NFC, konektorom USB typu-C a 4G, no, bohužiaľ, bez 800 MHz frekvencie. Na prednej strane pod displejom je osadený snímač odtlačkov prstov pre pohodlné a rýchle odomykanie smartfónu. Ak sa k Snapdragonu 820 pridá Android 6.0 Marshmallow a najnovšia verzia MIUI 8, vzniká jeden z najrýchlejších smartfónov na svete. Akcia je obmedzená na počet zľavených kusov, ktoré sa míňajú naozaj veľmi rýchlo, preto dlho neváhajte!

xiaomi-mi5-nizka-cena-2

Opäť treba počítať s možnou platbou DPH pri vstupe balíka na územie Slovenska. V prípade Xiaomi Mi5 vás DPH vyjde na 51 € + 4,5 € za vybavenie colného konania. Finálna cena činí 312 €, čo je za nadupaný smartfón takýchto kvalít stále perfektná cena.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
30%
Chcem to
18%
Mám to
5%
Nepáči sa mi to
35%
Neznášam to
5%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.