Xiaomi Mi5 na nových fotografiách, ponúkne bezrámikový displej

Teraz čítate
Xiaomi Mi5 na nových fotografiách, ponúkne bezrámikový displej

Xiaomi Mi5 bude novou vlajkovou loďou čínskeho výrobcu Xiaomi pre tento rok. Tá by mala opäť, ako jeho predchodcovia, ponúknuť výbornú výbavu a bezkonkurenčnú cenu. Posledné obrázky nám naznačujú možný dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi tento rok po uvedení modelov Mi Note a Mi Note Pro zožalo vo svete veľký úspech. Túto mienku potvrdila aj naša recenzia na model Mi Note. S príchodom novej vlajkovej lode sa do Xiaomi Mi5 vkladajú veľké nádeje a očakávania. Najnovšie obrázky, ktoré k nám dorazili, naznačujú, že aj údajný pripravovaný top model z dielne Xiaomi podľahol trendu bezrámikových displejov. Pod kapotou Mi5-ky bude pracovať procesor Qualcom Snapdragon 810 alebo 820. Sekundovať mu bude 4 GB operačnej pamäte RAM. Zobrazovací panel Xiaomi Mi5 zachová malé rozmery a ponúkne 5-palcov s 2K rozlíšením. Ďalším prvkom vo výbave bude nový typ konektora USB Type-C.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Ostatné špecifikácie sú zatiaľ neznáme, ako aj podrobnosti ohľadom väčšieho brata, Mi5 Plus, ktorý by mal disponovať ešte lepšou výbavou. Ďalšie špecifikácie budú známe pravdepodobne v nasledujúcich týždňoch, kedy spoločnosť plánuje predstaviť novú nadstavbu MIUI 7, ktorá by mohla zožať premiéru práve v nových vlajkových lodiach. Informácie ako aj fotografie sú nepotvrdené, preto ich, prosíme, berte s rezervou.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]