Xiaomi Mi5 bude novou vlajkovou loďou čínskeho výrobcu Xiaomi pre tento rok. Tá by mala opäť, ako jeho predchodcovia, ponúknuť výbornú výbavu a bezkonkurenčnú cenu. Posledné obrázky nám naznačujú možný dizajn.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi tento rok po uvedení modelov Mi Note a Mi Note Pro zožalo vo svete veľký úspech. Túto mienku potvrdila aj naša recenzia na model Mi Note. S príchodom novej vlajkovej lode sa do Xiaomi Mi5 vkladajú veľké nádeje a očakávania. Najnovšie obrázky, ktoré k nám dorazili, naznačujú, že aj údajný pripravovaný top model z dielne Xiaomi podľahol trendu bezrámikových displejov. Pod kapotou Mi5-ky bude pracovať procesor Qualcom Snapdragon 810 alebo 820. Sekundovať mu bude 4 GB operačnej pamäte RAM. Zobrazovací panel Xiaomi Mi5 zachová malé rozmery a ponúkne 5-palcov s 2K rozlíšením. Ďalším prvkom vo výbave bude nový typ konektora USB Type-C.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Ostatné špecifikácie sú zatiaľ neznáme, ako aj podrobnosti ohľadom väčšieho brata, Mi5 Plus, ktorý by mal disponovať ešte lepšou výbavou. Ďalšie špecifikácie budú známe pravdepodobne v nasledujúcich týždňoch, kedy spoločnosť plánuje predstaviť novú nadstavbu MIUI 7, ktorá by mohla zožať premiéru práve v nových vlajkových lodiach. Informácie ako aj fotografie sú nepotvrdené, preto ich, prosíme, berte s rezervou.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú