Xiaomi Mi Smart Home: Celá domácnosť ovládaná jedným zariadením

Xiaomi je najväčší čínsky výrobca a vo svojom portfóliu má mnohé užitočné a zaujímavé kúsky. Najnovším prírastkom do rodiny je zariadenie s názvom Xiaomi Mi Smart Home.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako názov predpovedá, bude sa jednať o zariadenie, ktoré prepojí vaše inteligentné domáce spotrebiče. S touto zaujímavou novinkou budete môcť spravovať napríklad satelitné prímače, klimatizácie, hudobné prehrávače a mnohé ďalšie spotrebiče. Xiaomi Mi Smart Home bude kompatibilný so zariadeniami viacerých popredných výrobcov domácich spotrebičov. Dosah novinky je približne 20 metrov a komunikácia medzi spotrebičmi prebieha pomocou infračerveného žiarenia. Samozrejmosťou je aj aplikácia pre lepšiu správu spotrebičov.

Xiaomi Mi Smart Home bude dostupné začiatkom augusta u nášho partnera ibuygou.com za výbornú cenu 27 €. Ak vlastníte veľa inteligentných domácich spotrebičov a nechce sa vám ich ovládať jednotlivo, novinka od Xiaomi je ako šitá pre vás.

Zdroj: community.ibuygou.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]