Čínske Xiaomi začiatkom roka zahviezdilo s novými vlajkovými loďami Xiaomi Mi Note a Mi Note Pro. Tie prišli v bielej a čiernej verzii, pričom ich zadná strana je vyrobená z lesklého tvrdeného skla. Teraz však Xiaomi pre fanúšikov prináša úplne novú verziu Mi Note so špeciálnym zadným krytom.

Sledujte FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

V poslednom čase sa pre výrobcov smartfónov stali populárne netradičné materiály pre výrobu doplnkov pre ich zariadenia. Jedným z týchto materiálov je aj bambus, ktorý po opracovaní vyzerá naozaj nádherne. Bambus sa zapáčil aj Xiaomi a tak dnes pre svojich fanúšikov predstavilo vlajkovú loď Xiaomi Mi Note v špeciálnej verzii so zadným bambusovým krytom. Okrem luxusného výzoru získate aj celkovo ľahšie zariadenie, keďže Mi Note s bambusovým krytom váži o 5 gramov menej ako klasická verzia.

xiaomi_Mi_note_bamboo5

Špecifikácie tejto „bambusovej“ verzie Mi Note sa oproti klasickej verzii nezmenili. Stále tak dostanete smartfón s 5,7″ FullHD displejom, procesorom Snapdragon 801, 3 GB RAM či kvalitným 13 MPx fotoaparátom. Cena pre obyvateľov Číny je 2299 juanov, čo je po prepočte približne 347 €. Pre medzinárodných zákazníkov, teda nás, bude bambusová verzia Mi Note dostupná už „čoskoro“ v obchode iBuyGou.com. Cena bude samozrejme vyššia.

Zdroj: Gizchina.com, Miui.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú