banner-mi5-pro
Xiaomi si pre nás opäť pripravilo niečo nové. O čo sa bude jednať sa dozvieme už o pár dní. Medzi kandidátov patrí Redmi Note 4, ale aj Mi Note 2. Xiaomi nás možno prekvapí a vôbec sa nebude jednať o smartfón, no o prvé smart hodinky tejto čínskej spoločnosti. Čo to naozaj bude sa dozvieme už 25. augusta.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavil nový únik informácií práve o pripravovanom Mi Note 2. Vzhľad zariadenia sa nejako výrazne nelíši od predchádzajúcich renderov, ktoré vytvoril fanúšik spoločnosti. Vedľa podobizne smarfónu ale pribudlo pár informácií potvrdzujúcich šepoty o tomto zariadení. Mi Note 2 by mal prísť so Snapragonom 821. Vo vnútornostiach smartfónu by sa ďalej mala nachádzať veľká, 6 GB pamäť RAM, doplnená o 128 GB interného ukladacieho priestoru. Na zadnej strane si našiel miesto duálny fotoaparát, na prednej zase 5,5″ OLED displej s 2K alebo FullHD rozlíšením, líšiac sa podľa verzie smartfónu.

Xiaomi Mi Note Pro môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-mi-note-2-novy-redner

TIP: Xiaomi Redmi Note 4 má byť predstavený už 25. augusta, balenie prezrádza špecifikácie

Povráva sa, že cena 128 GB modelu by mala začať na 374 €, lacnejšia 64 GB verzia opäť so 6 GB RAM by mala stáť 333 €. Samozrejme, jedná sa o ceny v domácej Číne. Ceny pre nás budú tak ako vždy, vyššie. Prvotné rendery však vyzerajú viac ako dobre, no na finálny dizajn si budeme musieť ešte počkať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
7%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.