Xiaomi Redmi Note 4 má byť predstavený už 25. augusta, balenie prezrádza špecifikácie

banner-redmi-note-3-pro
Nástupca veľmi vydareného Redmi Note 3 by mal uzrieť svetlo sveta už o pár dní a voči predchodcovi priniesť len zopár menších zmien. Zverejnený už je aj teaser, ktorý odhaľuje dátum predstavenia. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na teaseri nájdeme aj logo najväčšieho operátora na svete – China Mobile – ktorý bude tento smartfón nepochybne ponúkať. Predstavenie sa má konať 25. augusta, teda o necelé štyri dni. Okrem teaseru sa na internet dostala aj fotografia predajného balenia, čím už máme špecifikácie viacmenej potvrdené. Od úplne prvej generácie Redmi Note sa uhlopriečka displeja stále nezmení a ponúkne tak 5,5-palcov a FullHD rozlíšenie. Najväčšou zmenou bude asi procesor, ktorým by mal byť 10-jadrový MediaTek Helio X20. Rozlíšenia fotoaparátov sa zmeniť nemajú, čiže ostane pôvodných 13 MPx na zadnej a 5 MPx na prednej strane. Opäť by mali byť k dispozícii dve verzie. Tá prvá bude údajne disponovať 2 GB operačnou pamäťou a 16 GB úložiskom, kým lepšia s 3 GB RAM a 64 GB úložiskom.

Xiaomi Redmi Note 3 PRO 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi redmi note 4 teaser

TIP: Xiaomi Redmi 4 a Redmi Note 4 prešli cez TENAA

Redmi smartfóny sú známe veľkými batériami a inak tomu nebude ani pri Redmi Note 4, keďže akumulátor má mať kapacitu až 4100 mAh. Na zozname chýba snímač odtlačkov, no ten bude s najväčšou pravdepodobnosťou umiestnený na zadnej strane pod fotoaparát. Ceny jednotlivých verzií zatiaľ nie sú známe, no ak bude 25. augusta naozaj predstavený Redmi Note 4, už čoskoro ich budeme vedieť.

redmi-note-4-uniknute-foto-1

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
43%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
43%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.