Spoločnosť Xiaomi koncom minulého roka predstavila vôbec najrevolučnejší smartfón v tej dobe, Xiaomi Mi MIX. Nedávno už bola predstavená druhá generácia tohto modelu, no my sme si pre teba pripravili exkluzívnu zľavu na túto ikonu, ktorá stojí za trendom bezrámikových telefónov.

Xiaomi Mi MIX vyvolal minulý rok vo svete smartfónov poriadny rozruch a to nielen svojím bezrámikovým displejom. V tej dobe sa jednalo o najdrahší kúsok z dielne čínskeho giganta. Jeho cena ale odvtedy rapídne klesla a naposledy tomu dopomohol práve príchod druhej generácie. Aktuálne však veľkú rolu v poklese ceny zohráva aj náš exkluzívny kupón, ktorý po aplikovaní vytvorí úžasnú zľavu.

Až o 153 eur lacnejšie ako v Číne

Normálne by ťa Xiaomi Mi Mix stál 410 €. Vďaka nášmu zľavovému kupónu ťa však tento luxusný smartfón vyjde na neuveriteľných 327 €! S kúpou by si však nemal dlho čakať. Kupón je totiž určený len pre prvých 2 zákazníkov.

Kúpiť bezrámikový Xiaomi Mi MIX za najnižších 359 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Xiaomi Mi MIX takýto lacný ešte nebol a ešte dlho ani nebude! Odporúčame tiež, aby si zvolil dopravu Belgium Registered.

Špičková výbava, luxusná keramická konštrukcia a bezrámikový displej

Displej o uhlopriečke 6.4 palca pokrýva 91.1 % prednej časti. Vďaka tomu má samotný telefón veľkosť bežných 5.5-palcových smartfónov. Rozlíšenie displeja je 2048 x 1080 pixelov. Pod kapotou nájdeme 4-jadrový procesor Snapdragon 821 s frekvenciou 2.35 GHz, ktorý minulý získal titul najvýkonnejšieho mobilného procesora. Spolu s ním spolupracuje 6 GB RAM pamäť a úložisko ponúka masívnych 256 GB.

Xiaomi Mi MIX
Zobraziť celú galériu (3)
Kristián Hrušovský / FonTech

V spodnej časti prednej strany sa nachádza predná 5 MPx selfie kamera. Na zadnej strane nájdeme 16 MPx fotoaparát, ktorý obopína obruč z 18 karátového zlata. Fotoaparát umožňuje nahrávanie 4K videí.  Pod ním si miesto našiel snímač odtlačkov prstov, taktiež orámovaný zlatom. Dlhú výdrž telefónu sľubuje 4400 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 3.0.

Xiaomi Mi MIX
Zobraziť celú galériu (3)
Kristián Hrušovský / FonTech

Luxusný vzhľad tomuto smartfónu dodáva konštrukcia z keramického skla. To bolo použité nielen pre telo a zadný kryt, ale aj bočné tlačidlá a plochu snímača odtlačkov prstov. Xiaomi Mi MIX beží na nadstavbe MIUI 8 v globálnej verzii a teda zahŕňa slovenský aj český jazyk. Aktuálne je už možná aj manuálna aktualizácia na najnovšie MIUI 9. Vo výbave nájdeme tiež USB Type-C konektor, infračervené pre ovládanie domácich spotrebičov, piezoelektrický reproduktor pre hovory či DualSIM s podporou siedmich LTE frekvencií – 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 MHz.

Zľavuje možné aplikovať v košíku:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom