Posledné týždne prinášali nové informácie o očakávanom phablete z dielne Xiaomi, ktorý bude mať svoju premiéru už čoskoro. S blížiacim sa termínom unikli na svet ďalšie detaily tohto obrieho smartfónu. Nové Xiaomi Mi Max 3 sa teraz prezentovalo v reálnej podobe na videu, ktoré potvrdilo aj niektoré jeho vlastnosti.

Ešte pred pár týždňami sme o očakávanom modeli Mi Max 3 počúvali iba domnienky, no postupne sa o ňom objavuje čoraz viac informácií. K najčerstvejším novinkám patria 2 videá, na ktorých sa tento Xiaomi smartfón ukázal v reálnej podobe. Je možné, že ide len o jeho maketu, no samotný dizajn by mohol byť rovnaký, aký uvidíme počas oficiálnej premiéry.

Obrie Xiaomi ukázalo svoj vzhľad

Okrem dizajnovej stránky Xiaomi Mi Max 3 o sebe prezradilo, že na jeho prednej stene bude dominovať obrovský 6,9″ displej s tenkými rámikmi. Xiaomi aj v tomto prípade tak staví na aktuálny dizajnový jazyk svojich smartfónov strednej triedy. Doménou tohto veľkého kúsku však bude aj masívna batéria, ktorej kapacita sa vyšplhá až na 5 500 mAh.

Nenechaj si ujsť
Full-screen dizajn a žiadna brada. Uniknuté fotografie odkrývajú podobu údajného Mi MIX 3

Výkonovú stránku by mal podľa všetkého zabezpečovať procesor Snapdragon 636, ktorý bude spolupracovať s rozlične veľkými operačnými pamäťami RAM. Tie prídu s 3 GB, 4 GB a 6 GB kapacitou, a to v závislosti od veľkosti interného úložiska jednotlivých verzií. Tá základná by mala ponúknuť 32 GB vstavanej pamäte, stredná 64 GB a najvybavenejší model až 128 GB ROM. Na zadnej strane však nájdeme aj duálny fotoaparát s 12 MPx a 5 MPx snímačmi. Neďaleko nich sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov.

Tu však Xiaomi nekončí. Pre náročnejších fanúšikov si má podľa všetkého pripravovať aj „Pro“ verziu tohto smartfónu. Jeho špecifikom má byť silnejší procesor s označením Snapdragon 710. Zároveň by sa malo dostať aj na vylepšenia duálneho fotoaparátu, ktorý môže priniesť 20 MPx a 8 MPx snímače. Nad displejom by sa mal vynímať skvelý 16 MPx selfie fotoaparát. Viac detailov o pripravovanom Xiaomi Mi Max 3 a Mi Max 3 Pro nám odhalí oficiálna premiéra. Počas nej budú odhalené tiež cenovky jednotlivých verzií, ktoré budú ako u každého Xiaomi produktu prinajmenšom lákavé.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú