Písal sa 25. máj 2017, kedy čínske Xiaomi oficiálne predstavilo nástupcu svojho najväčšieho smartfónu v portfóliu, Xiaomi Mi Max 2. Ten priniesol niekoľko upgradov na tých najdôležitejších miestach. Postupom času sa dostal aj do európskych skladov, kde je teraz vôbec najlacnejší ako kedykoľvek predtým.

Vôbec najnižšia cena v Európe

Gigant od Xiaomi, Mi Max 2, je na trhu necelý rok a za ten čas si ho stihlo obľúbiť veľké množstvo fanúšikov. Teraz však bude ešte populárnejší, nakoľko v neďalekom poľskom sklade poriadne zlacnel. Vďaka kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, ťa Mi Max 2 vyjde len na 180 €, čo je vôbec najnižšia cena, za akú sa kedy priamo v Európe predával!

Kúpiť Xiaomi Mi Max 2 s 5300 mAh batériou za 180 € z EU skladu
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Vďaka dostupnosti v poľskom sklade ti bude smartfón doručený expresne za 2 – 5 dní, pričom poštovné vychádza na 9 €. Žiadne ďalšie poplatky však platiť nebudeš a cena smartfónu + poštovného je pre teba finálna.

Masívna 5300 mAh batéria aj slušný výkon

Nepochybne najväčším lákadlom Xiaomi Mi Max 2 je obrovská 5300 mAh batéria, ktorá aj napriek veľkému 6,4″ displeju dokáže smartfón udržať pri živote 2 a viac dní. Konštrukcia Xiaomi Mi Max 2 je vyrobená z kvalitného kovu, pričom jej hrúbka je aj napriek tak obrovskej batérii len 7,76 mm. Prednú stranu tvorí masívny 6,44-palcový displej s FullHD rozlíšením, pod ktorým sa udomácnili tri kapacitné tlačidlá. Výkon Mi Max 2 obstaráva Snapdragon 625 procesor spolu so 4 GB RAM pamäťou. Vnútorná pamäť v tomto prípade ponúkne 64 GB.

Zmeny sa diali aj na zadnej strane, konkrétne vo fotoaparáte. Xiaomi do svojho nového obra osadilo 12 MPx Sony IMX386 snímač s clonou f/2.2, čo je rovnaký snímač ako bol použitý v Xiaomi Mi6. Selfie fotky vytvorí 5 MPx predným fotoaparátom. Masívna 5300 mAh batéria, USB Type-C konektor, DualSIM s čiastočnou podporou európskych LTE sietí, ale aj Android 7.0 s MIUI 8 (možnosť aktualizácie na MIUI 9), to je ďalšia výbava Mi Max 2.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú