Xiaomi predstavilo inteligentnú stolnú lampu Mi Lamp

banner-mi-maxUrčite si pamätáte predstavenie prvého drona od Xiaomi, Xiaomi Mi Drone. Počas tejto udalosti bola predstavená aj nová stolová lampa, o ktorej sa však hovorilo oveľa menej. Určite však svojimi kvalita stojí za zmienku. Xiaomi takto rozšírilo svoju ponuku zariadení pre inteligentnú domácnosť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jednoduchý minimalistický dizajn, tenké a ľahké telo, inteligencia. To všetko vystihuje novú lampu od Xiaomi, Xiaomi Mi Lamp. Skladá sa z troch častí, prvou je stojan v tvare kruhu s priemerom 15 cm. Z neho vychádza tyč s výškou 44,5 cm. Na vrchole je kĺb, kde je umiestnené ďalšia tyč, ktorá má rozmer tiež 44,5 cm.

Ashampoo_Snap_2016.05.29_11h00m01s_008_

V hlavnej tyči navrchu nájdeme striedavo umiestnené LED diódy teplej a studenej bielej, ktoré dokážete pomocou aplikácie vo vašom smartfóne zapínať s rôznou intenzitou a regulovať tak celkovú farbu svetla podľa práce, ktorú práve robíte. K dispozícii sú 4 svetelné profily. Maximálny výkon je až 6 W, ktoré nemusíte využívať, pretože lampa je úplne stmievateľná od 1 až po 100 % svetla.

Xiaomi_Mi-01
Odhadovaná životnosť predstavuje 25000 hodín, čo sú skoro 3 roky svietenia bez prestávky. Lampu spojíte s vašou inteligentnou domácnosťou a smartfónom bezdrôtovo pomocou WiFi pripojenia. Ovládanie prebieha cez novú intuitívnu aplikáciu. Lampa sa pokúša minimalizovať negatívne vplyvy svetiel na oči tým, že minimalizuje škodlivé blikanie. Cena tejto lampy je v Číne stanovená na 24 €.

mi-smart-led-lamp-01

Xiaomi_Mi-03

Zdroj: Mi.comGizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]