Významný deň pre Xiaomi a jeho fanúšikov sa už nezadržateľne blíži. Veľká premiéra nových produktov sa uskutoční o 2 dni a spoločnosť počas nej predstaví hneď niekoľko noviniek. Teraz pred predstavením je však známa cena, ktorú Xiaomi nalepí na náramok Mi Band 3 a bude o pár dolárov vyššia ako v prípade jeho predchodcu.

Podľa všetkého sa už 31. mája dočkáme oficiálnej premiéry nových Xiaomi zariadení, medzi ktorými nebudú chýbať smartfóny a fitnes náramok. Očakávaným prekvapením je tiež výročné Xiaomi Mi8, ktoré chce spoločnosť predstaviť na počesť ôsmeho výročia od svojho založenia.

Cenou nesklame

Xiaomi Mi Band 3 už ale pred niekoľkými týždňami ukázal CEO spoločnosti na svojom zápästí. Len 2 dni pred jeho premiérou sa začalo špekulovať aj o cene, ktorá by podľa informácií z čínskej sociálnej siete Weibo nemala presiahnuť v domácej krajine cenu 126 juanov, teda zhruba 26 dolárov. Tým bude náramok Xiaomi Mi Band 3 len o 3 doláre drahší ako jeho stále aktuálny predchodca.

Nenechaj si ujsť
Je to oficiálne: Xiaomi Mi Band 3 bude predstavený spoločne s Mi 8 a MIUI 10!

Otázna ale ostáva cena v európskych predajniach, ktorá zvykne byť značne vyššia ako tá v Číne. Napriek tomu by mal byť tento nový model fitnes náramku úspešným kúskom, ktorý na zápästiach zákazníkov nahradí Mi Band 2-ku. Svoj debut by však 31. mája malo mať aj nové Xiaomi Mi8 SE, ktoré má byť špeciálnou edíciou tohto modelu, no o ňom zatiaľ príliš mnoho informácií neuniklo. Viac sa ale dozvieme už o 2 dni počas oficiálneho predstavenia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom