banner-mi-band-2
Xiaomi tento rok okrem dlhoočakávanej vlajkovej lode Xiaomi Mi5 predstavilo aj nástupcu najpredávanejšieho fitness náramku na svete, Xiaomi Mi Band. Mi Band 2 prináša niekoľko minoritných vylepšení, ktoré sa podpísali na mierne vyššej cene. Teraz si ho však môžete kúpiť v perfektnej zľave. 

Známy čínsky internetový predajca Gearbest.com spustil na Xiaomi Mi Band 2 perfektnú výpredajovú akciu, v ktorej si môžeš jeden z najlepších fitness náramkov na svete zakúpiť za doteraz najnižšiu cenu na trhu! Necelých 22 € ti bude stačiť na kúpu tohto špičkového gadgetu. Takto fantastickú cenu dosiahneš použitím zľavového kupóna GBMI2.

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(20)

Na OLED displeji nového Xiaomi Mi Band 2 sa zobrazujú údaje o srdcovom tepe, čas, vzdialenosť, kalórie, zostávajúca energia batérie a mnoho iného. Zlepšení sa dočkala aj vnútorná výbava náramku. Hardvér náramku odteraz podporuje nový algoritmus pre krokomer, ktorý dokáže efektívne rozpoznať či kráčate alebo nečinne sedíte. Náramok ďalej podporuje hovory, textové správy, budíky, 7 odlišných druhov pripomienok alebo upozornenie na dlhodobé sedenie. Všetky tieto detaily môžu byť zobrazené na displeji zariadenia. Náramok tiež môžete použiť na odomknutie svojho smartfónu, vyhnete sa tak zadávaniu kódov, vzorov, či snímaniu odtlačkov prstov.

Kúpiť Xiaomi Mi Band 2 za 22 €

xiaomi-mi-band-2-unboxing-fotky(19)

TIP: Recenzia | Xiaomi Mi Band 2: Lepší nielen displejom

Xiaomi Mi Band 2 prichádza aj s novým gumeným remienkom, ktorý je šetrný k pokožke. Vzhľadom na to, že súčasťou náramku sa stal energeticky náročný displej, spoločnosť zväčšila kapacitu batérie až o 55 %, čo znamená, že výdrž zariadenie bude dosahovať skvelých 20 dní na jedno nabitie. Súčasťou zariadenia je aj certifikácia odolnosti voči prachu a vode IP67, takže náramok nebudete musieť skladať ani počas sprchy či umývania rúk.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP