Xiaomi Mi Band 2 sa ukázal na ďalších fotografiách, predstavenie už v júni

banner-redmi3pro
V poradí druhá generácia úspešného náramku od Xiaomi, Mi Band 2, mala byť pôvodne predstavená už dnes. Z dôvodu problémov pri výrobe sa však jeho predstavenie muselo odložiť, no nemalo by sa jednať o závažný posun.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi Mi Band 1S priniesol oproti predošlému Mi Bandu len mierne vylepšenia v podobe snímaču srdcového tepu a vylepšenej konštrukcie. Už z viacerých únikov je však jasné, že ďalšia generácia príde so zásadnejšími zmenami, no tou najzásadnejšou a najviditeľnejšou bude určite prítomnosť displeja. Tú nám už dokonca potvrdil aj sám CEO Xiaomi, Lei Jun, keď na sociálnej sieti uverejnil fotografiu so svojim náramkom. Dizajn tým už bol viacmenej odhalený, no dnes sa internete začali šíriť ďalšie fotografie, ktoré Xiaomi Mi Band 2 ukazujú takmer zo všetkých uhlov. Displej je určite oproti predošlým generáciám vítanou zmenou. Nakoľko, ak ste sa chceli dozvedieť o počte krokov, spálených kalóriách, či zostávajúcej kapacite batérie v náramku, museli ste vždy navštíviť na to určenú aplikáciu. Po novom už náramok všetky tieto základné informácie zvládne zobraziť sám a vy tak nebudete musieť vyťahovať smartfón z vrecka.

Xiaomi MiBand 1S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>xiaomi mi band 2 unik displej 1

Pod displejom sa nachádza aj hardvérové tlačidlo, ktoré bude pravdepodobne slúžiť pre orientáciu medzi týmito informáciami. Náramok je oproti predchodcom o niečo väčší, pričom samotný náramok bez „vnútorností“ tvorí stále silikón. Tieto fotografie len opäť dokazujú, že nový Mi Band je už na svete nejaký čas a jeho predstavenie skutočne zdržujú len drobné problémy pri výrobe. Podľa najnovších informácií z dnešnej konferencie Xiaomi, novinka príde už v priebehu júna a počas predstavenie sme mohli dokonca nový fitness náramok vidieť aj naživo.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.