Xiaomi Mi8, ako najnovšia vlajková loď spoločnosti, prišla hneď v troch verziách. Tie však už čoskoro doplní dvojica ďalších modelov.

Na rôznych čínskych fórach sa začali objavovať informácie o tom, že Xiaomi chystá ďalšie dve verzie ich aktuálnej vlajkovej lode Mi8. Jednať sa má o verziu Mi8 Youth Edition a o Mi8 Screen Fingerprint Edition. Zatiaľ čo vlastnosti druhého spomínaného modelu sú viac menej jasné, Mi 8 Youth Edition bude o čosi iná ako ostatné modely Mi 8.

Ešte odľahčenejšia Mi 8

Xiaomi Mi 8 Fingerprint Edition bude teda klasická Mi „osmička“, ktorá dostane snímač odtlačkov prstov v displeji. K dispozícii by mali byť dve farebné prevedenia, a to čierna a zlatá spolu s dvoma možnosťami veľkosti operačnej pamäte, teda 6 GB alebo 8 GB RAM. V oboch prípadoch bude interné úložisko dosahovať kapacitu 128 GB.

Mi 8 Youth Edition má však predovšetkým zaútočiť cenovkou. Najlacnejšia verzia sa má pohybovať na cenovej úrovni 1999 yuanov, čo je asi 250 €. V tomto prípade si bude môcť zákazník vybrať z troch farebných prevedení a troch verzií v závislosti na RAM/internom úložisku. Farby ako šedá, modrá či zlatá doplní kombinácia 4 + 64 GB, 6 + 64 GB alebo 6 + 128 GB pamäte. Keďže sa jedná o „odľahčenú“ verziu Mi 8, poháňaná bude pravdepodobne procesorom Snapdragon 670 alebo Snapdragon 710. Xiaomi Mi 8 Youth Edition by sme mohli uvidieť už niekedy v polovici septembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom