Ak sa práve teraz pozeráš po nejakom novom smartfóne, rozhodne by si mal zbystriť. V našom FonTech Shope pre teba máme exkluzívnu ponuku na najnovší Xiaomi Mi 8 Lite vo farbe Deep Space Gray.

Nový kráľ smartfónov do 200 €

Posledná vlajková loď z dielne Xiaomi má obrovský úspech. Inak tomu nie je ani pri jej Lite verzii, ktorá ponúka fantastický pomer cena/výkon. Ak si však ešte čakal na lepšiu cenovku v nejakom výpredaji alebo za použitia zľavového kupónu, tak ten moment práve nadišiel.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 Lite (4 GB + 64 GB) s plným LTE za najnižších 186 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Kúpiť Xiaomi Mi 8 Lite (6 GB + 128 GB) s plným LTE za najnižších 222 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Vo FonTech Shope máme pre teba kupón, ktorý ti cenovku Xiaomi Mi 8 Lite v globálnej verzii zníži až na parádnych 186 €. Do zľavy sa dostala aj 128 GB verzia, ktorá môže byť tvoja za 222 €. Samozrejmosťou je aj možnosť dopravy EU Priority Line, ktorá zabezpečí dodanie bez ďalších poplatkov.

Skvelý hardvér osadený do kvalitného tela

Xiaomi Mi 8 Lite disponuje 6,26″ FHD+ displejom, ktorý pokrýva 82,5% prednej strany zariadenia. Vo výreze v displeji sa nachádza 24 MPx fotoaparát a sada bežných senzorov. Na zadnej strane nájdeš duálny fotoaparát 12 + 5 MPx s clonou f/1.9 a f/2.0. Zadná kamera dokáže nahrávať 4K video pri 30 fps, pri 1080p dokáže nahrávať 60 fps.

Srdcom zariadenia je Snapdragon 660, ktorý si hravo poradí aj s náročnejšími operáciami. Sekunduje mu 4 GB operačná pamäť. Na fotografie, videá a aplikácie ti bude k dispozícii 64 GB interné úložisko, ktoré nie je možné rozšíriť pamäťovou kartou.

Xiaomi Mi 8 Lite je napájaný 3350 mAh batériou, ktorú nabiješ pomocou USB-C konektora. Telefón je, ako už väčšina nových zariadení, dual SIM, no bohužiaľ, bez podpory 800 MHz LTE sietí. Smartfón je tak vhodný pre používateľov, ktorí žijú v mestách. Operačný systém vo verzii Android 8.1 obohatený o nadstavbu MIUI ti zabezpečí dokonalý zážitok pri práci so smartfónom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom