Xiaomi Mi 8 bol jeden z najočakávanejších čínskych smartfónov pre rok 2018. Čínsky gigant opäť raz dokázal, že to so smartfónmi naozaj vie a predstavil vlajkovú loď s neuveriteľným pomerom ceny a výkonu. Teraz však jeho cena padla na tak nízku hodnotu, že sa radšej predtým posaď. 

Číňania nám opäť môžu závidieť

Už sa párkrát stalo, že čínsku elektroniku sme si mali možnosť do Európy zakúpiť lacnejšie ako samotní Číňania. Teraz sa to stalo znova. Xiaomi Mi 8 vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB vnútornou pamäťou zlacnela ešte viac. Vďaka poriadne špeciálnemu a limitovanému kupónu, ktorý nájdeš v našom FonTech Shope, si môžeš tento nadupaný kúsok zakúpiť absolútne najlacnejšie na trhu. Finálna cena so všetkým sa zastavila tesne pod 369 €.

Kúpiť Xiaomi Mi 8 128 GB v historicky najnižších 369 €
Dodanie bez colných poplatkov

Pre porovnanie, oficiálna cena v Číne je stanovená na 2999 juanov, čo je v prepočte 382 €. Samozrejmosťou je aj doprava bez akýchkoľvek ďalších doplatkov cez Expedited Postal, ktorá je v tomto prípade úplne zadarmo. Naša posledná rada ale znie: ponáhľaj sa, nakoľko v akcii je len 15 kusov!

Informácie k doprave Expedited Postal: Doručenie zásielok odoslaných v júli a auguste je kvôli sprísneným colným kontrolám oneskorené. Doručenie môže trvať približne 25 dní. Funkčnosť dopravy tým nie je nijak narušená a balíky budú stále doručované bez ďalších poplatkov.

Xiaomi Mi 8 je pravá vlajková loď

Xiaomi Mi 8 ti za utratené peniaze ponúkne kvalitný 6.21-palcový Super AMOLED displej s FullHD+ rozlíšením. Ten zároveň obsahuje výrez, ktorý ukrýva všetky potrebné senzory vrátane prednej 20 MPx kamery a tiež 3D snímača na rozoznávanie tváre. Pod kapotou tepe výkonný procesor Snapdragon 845 a spolu s 6 GB RAM a 64 GB ROM poskytnú skvelý používateľský zážitok. Ten bude umocnený aj skvele optimalizovanou nadstavbou MIUI 10.

Najlepší fotoaparát od Xiaomi

Najvýraznejší pokrok sa udial v oblasti fotoaparátu, ktorý obsahuje 12 MPx primárny senzor s clonou f/1,8 a veľkosť pixelov 1,4 μm. Sekundárny 12 MPx snímač poskytne veľkosť pixelov na úrovni 1 μm s clonou f/2,4. V spojení s umelou inteligenciou vytvorí Xiaomi Mi 8 nádherné fotografie.

Nechýba plná podpora slovenských LTE sietí, VoLTE, NFC, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 5.0 či Dual SIM podpora. Dostatok energie smartfónu dodá 3400 mAh batéria s rýchlym nabíjaním. Perfektnou správou je aj prítomnosť kompletnej LTE konektivity a Xiaomi konečne nezabudlo ani na 800 MHz frekvenciu.

Voľba dopravy a zadávanie kupónu:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú